Avengers 5 napíše scenárista, který dobře zná jejich záporáka

Avengers 5 napíše scenárista, který dobře zná jejich záporáka | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit další 3 obrázky
The Kang Dynasty našla svého autora.

V létě na Comic-Conu Marvel oznámil, že příští Avengers se budou jmenovat Avengers: The Kang Dynasty. Záhy jsme se dozvěděli, že snímek natočí Destin Daniel Cretton, režisér Shang-Chiho. A teď už známe i jméno scenáristy.

Server Deadline jako první informoval, že snímek napíše Jeff Loveness. Ten působí jako vhodný kandidát, protože dobře zná Kanga, jenž soudě dle názvu bude ústředním záporákem filmu. Kang se nám (v jedné ze svých mnoha podob) poprvé představil v Lokim, Loveness napal scénář pro Ant-Mana a Wasp: Quantumanii, kde jej potkáme podruhé (nedávno jsme se dozvěděli, jak vypadá trailer filmu). Jeff je už třetím scenáristou, kterého Marvel našel v seriálu Rick & Morty. Michael Waldron napsal Lokiho a Doctora Strange 2, Jessica Gao She-Hulk.

Jinak o filmu nevíme nic moc. Do našich kin má být uvedený 1. května 2025 a v galerii si můžete prohlédnout jeho logo. Roli Kanga u Marvelu hraje Jonathan Majors. Ve starším článku jsme rozebrali všechny možné hypotézy, které lze ke snímku na základě dostupných informací přinést.

Foto: Jonathan Majors v Lokim

Zdroj: Deadline

Galerie: 4

Avengers 5 napíše scenárista, který dobře zná jejich záporáka | Fandíme filmu Avengers 5 napíše scenárista, který dobře zná jejich záporáka | Fandíme filmu Avengers 5 napíše scenárista, který dobře zná jejich záporáka | Fandíme filmu Avengers 5 napíše scenárista, který dobře zná jejich záporáka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest