Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily

Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit dalších 6 obrázků
Komediální kriminálka se po letech vrací. Známe nový název a natáčení začalo.

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že po mnoha letech odkladů natáčení Policajta v Beverly Hills 4 skutečně začalo. Informuje o tom magazín Deadline. Ten doplňuje, že se nový díl série jmenuje Beverly Hills Cop: Axel Foley, tedy Policajt v Beverly Hills: Axel Foley. Jako Axel se samozřejmě vrací Eddie Murphy, který zároveň rovnou dostává dvě herecké posily.

Těmi se stávají Taylour Paige a Joseph Gordon-Levitt. Ani u jednoho z nich nevíme, koho budou v nové krimi komedii hrát. U Gordona-Levitta je to dnes už druhá castingová zpráva, před pár hodinami jsme se dozvěděli, že si zahraje v chystané sci-fi Ash. Jinak je známý například z 500 dní se Summer, Loopera nebo Počátku. Taylour Paige se dostala do širšího povědomí díky loňskému filmu Zola, jinak je k vidění také v Ma Rainey – matka blues nebo v seriálu Chirurgové.

Nový díl série režíruje Mark Molloy, scénář napsal Will Beall. Produkují Murphy a Jerry Bruckheimer. Snímek je vyráběný pro Netflix, který jej pravděpodobně uvede v příštím roce.

Série Policajt v Beverly Hills měla tři díly v letech 1984-1994. Série pomohla z Eddieho Murphyho udělat celosvětovou hvězdu. Murphy v sérii hraje policajta Axela Foleyho, ostříleného poldu z Detroitu, který odjíždí do Beverly Hills, aby tam vyšetřil mimo svou jurisdikci vraždu svého nejlepšího přítele. Místní policejní šéf shledává Foleyho přístup za nepřijatelný, z čehož pramení spousta zábavy pro diváky. V pokračováních se do Beverly Hills vrací, aby tam šetřil další případy a dělal vrásky místním poldům.

Foto je ilustrační, předchozí díl série

Zdroj: Deadline

Galerie: 7

Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4: Eddie Murphy dostal herecké posily | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest