Policajt v Beverly Hills 4 by mohl nastartovat hned sérii nových pokračování

Policajt v Beverly Hills 4 by mohl nastartovat hned sérii nových pokračování | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Zobrazit další 2 obrázky
Na druhou stranu pořád ještě ani není hotový scénář čtyřky...

Mizerové navždy slavili letos v lednu až nečekaně velký úspěch, tudíž se režiséři Adil El Arbi a Bilall Fallah mohli těšit z celé řady nabídek na spolupráci. Jednou z nich byla možnost režírovat pro Netflix dlouho plánovaného Policajta v Beverly Hills 4, v němž by se znovu vrátil Eddie Murphy coby detroitský policista Axel Foley. Čtyřka se řeší už pěknou řádku let, ale pokrok v přípravách doposavad neproběhl takřka žádný. Duo režisérů však projekt oslovil, když evidentně mají chuť frančízu znovu nakopnout. Bohužel, od ledna jsme o pokračování Foleyho akčně-komediálních hrátek neslyšeli. Jak to tedy s plánovaným sequel momentálně vypadá?

Nedávno se k přípravám čtyřky vyjádřil El Arbi, když uvedl následující: "V tuto chvíli jsme stále na palubě a máme scenáristu, který se pokouší sepsat první nástřel scénáře, respektive základní příběhovou linku. Počkáme proto, jak bude materiál vypadat, a uvidí se. Stále jsme nadšeni, že máme možnost pracovat s hereckou ikonou, jakou je Eddie Murphy. Bylo by skvělé, kdyby to klaplo."

El Arbi a Fallah se s Murphym setkali během produkce třetích Mizerů (ve stejných ateliérech se točila Cesta do Ameriky 2) a dle jejich soudu si společně sedli. Vyjma hlavní herecké hvězdy se má vrátit i producent Jerry Bruckheimer. Dle všeho se tedy na pokračování opravdu pracuje, což je dobrá zpráva. Bylo jasné, že po tolika letech od trojky se nebude scénář ke čtyřce rodit zrovna lehce, ale lepší pozdě než nikdy. Pakliže by měl připravovaný snímek úspěch, Netflix nevyloučil natočení dalších dílů se stejným tvůrčím týmem.

Zdroj: GeekTyrant

Foto: Paramount Pictures

Galerie: 3

Policajt v Beverly Hills 4 by mohl nastartovat hned sérii nových pokračování | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4 by mohl nastartovat hned sérii nových pokračování | Fandíme filmu Policajt v Beverly Hills 4 by mohl nastartovat hned sérii nových pokračování | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest