Spider-Man 4: Studio počítá s návratem všech herců i režiséra

Spider-Man 4: Studio počítá s návratem všech herců i režiséra | Fandíme filmu
Marvel
Sony by mohlo točit komiksové filmy, které na Spider-Mana nejsou navázané.

Spider-Man: Bez domova byl natočený tak, aby případně mohl příběh dosavadního Spider-Mana uzavřít. Vzhledem k obřím tržbám je jasné, že studia Sony a Marvel budou chtít se značkou pokračovat, nicméně to vypadá, že by pro nějakou dobu mohla mít pauzu. Představitel hlavní role Tom Holland mlží a často tvrdí, že tak docela neví, jestli se vlastně chce ještě k postavě vracet. Režisér Jon Watts nedávno opustil Fantastickou čtyřku, zřejmě proto, aby se mohl věnovat nové sérii ze světa Star Wars.

Šéf studia Sony Tom Rothman nicméně věří v to, že se celé tvůrčí jádro opět sejde. V rozhovoru pro Deadline řekl, že v Sony doufají, že vznikne další Spider-Man a to s režisérem Wattsem a Tomem Hollandem a Zendayou v hlavních rolích. Přilákat by všechny klíčové hráče mohly peníze, protože u tak velkého hitu jako byl Spider-Man: Bez domova měly klíčové osobnosti projektu přímo královské podíly ze zisku. A lze předpokládat, že u případného dalšího snímku by se mohlo povést něco obdobného.

Krom toho Rothan uvedl, že studio Sony točí také filmy, které jsou se Spider-Manem spřízněné, jako jsou Lovec Kraven (natáčený právě teď) a Madame Web, jež se má začít točit „na jaře“. A vedle toho jsou tu ještě prý další „samostatné marvelovské postavy“. Co přesně tím chce Rothman říci? Plánují v Sony točit komiksové filmy, které nebudou napojené na mnohovesmír Venoma či Spider-Mana? Vzhledem ke „kvalitě“ snímků jako je Morbius by asi některé fanoušky jedině potěšilo, pokud by se takovou cestou studio skutečně do budoucnosti vydalo…

Foto: Marvel/Sony

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest