Superman: Henry Cavill by přeci jen ještě mohl dostat šanci

Superman: Henry Cavill by přeci jen ještě mohl dostat šanci | Fandíme filmu
Warner Bros.
Jak to vypadá se Supergirl a v jaké komiksovce by se mohl vrátit Superman?

Začneme trošku zeširoka. Dle drbů, které se šíří ze studia Warner Bros., byly pozastaveny přípravy komiksovky Supergirl. Ta se prapůvodně měla začít točit v první polovině letošního roku, ale vinou souhry okolností se projekt zasekl na mrtvém bodě. Jedním z hlavních důvodů údajně je, že Warneři chtějí mít nejdříve jasno, co bude s postavou Supermana. Prý nedává příliš smysl nakopnout příběh Supergirl po Supermanově účasti v proklínané Justice League. Ačkoliv detaily k Supergirl nebyly nikdy zveřejněny, tak se spekulovalo o tom, že snímek se měl odehrávat v sedmdesátých letech minulého století a záporákem měl být Brainiac.

Ruku v ruce s touhle šuškandou se řeší i Supermanova budoucnost. Studio se doposavad nevyjádřilo k tomu, zda Henry Cavill dostane ještě šanci obléknout na sebe kostým s "eSkem" na hrudi, nicméně on sám v to stále věří. Cavill si myslí, že postavu Supermana tvůrci opustili ve chvíli, kdy si de facto našel místo ve světě. A tohle uvědomění si by Cavill rád blíže prozkoumal. Bohužel, Justice League se ukázala jako slepá ulička a spíše to vypadá na úplný restart supermanovské linky, přirozeně i s novým představitelem ikonického superhrdiny. Objevily se však i zvěsti o tom, že by se Cavill coby Superman mohl vrátit v komiksovce Black Adam, v níž by se sešel s Dwaynem Johnsonem. Tuhle ideu vypustil do světa Hiram Garcia, jeden z producentů Black Adama. Dle jeho soudu by tohle spojení byla pecka a nahrává tomu prý i to, že Cavill a Johnson jsou přátelé (a mají společné zástupce).

Uvidíme tedy, jak se situace kolem Supermana bude dál vyvíjet. Warneři teď upínají veškerou pozornost k Wonder Woman 1984, jež by měla vtrhnout do kin po celém světě 13./14. srpna 2020.

Zdroj: MW

Foto: Warner Bros.

Muž z oceli

14.06.2013 | USA, Velká Británie, Kanada
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest