Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem

Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
The Rock také bude superhrdinou. Kdy jeho film konečně uvidíme? A kdy dorazí daší Shazam, ze kterého Black Adam vychází?

Hiram Garcia, producent filmů s Dwaynem "The Rockem" Johnsonem, se rozpovídal o budoucích plánech svojí společnosti, které zahrnují i film se záporákem / antihrdinou Black Adamem. Komiksovka si nedávno vyhlédla režiséra, kterým bude Jaume Collet-Serra, a tak začátku natáčení po letech slibů konečně nic nebrání. Nic kromě časové vytíženosti všech zúčastněných.

Ještě před tím, než se Collet-Serra a Johnson vrhnou do natáčení Black Adama, Johnson musí na plac chystaného megafilmu od Netliflixu s názvem Red Notice, kde si zahraje společně s Ryanem Reynoldsem a Gal Gadot. Následně by se měl začít natáčet Black Adam.

Kdy to bude? Producent Garcia slibuje, že by se mělo začít natáčet ke konci roku 2020, pokud tedy vše půjde podle plánu, což jak víme, není v Hollywoodu nikdy jisté.

Garcia dodává: „Shazamův úspěch byl úžasný a byl pro nás důležitý k tomu, abychom mohli začít budovat jeho vesmír. Vytvořit tenhle vesmír, tuhle část DC universa, s postavami které máme, hlavně se Shazamem a Black Adamem, je pro nás velká věc.“

A jak je na tom druhý Shazam? Žádné aktuální informace nemáme. Akorát jeho představitel Zachary Levi v černu na jedné fanouškovské akci uvedl, že scénář se píše, a že natáčení musí začít co nejdřív, aby představitelé dětských rolí příliš nevyrostli. Uvidíme, který snímek nakonec dorazí jako první, nicméně to vypadá, že Black Adama bychom se měli dočkat někdy v roce 2022.

Na závěr si dejte ještě Shazamův Honest Trailer:

Zdroje: Batman-News, Collider

 

Galerie: 8

Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu Black Adam: Kdy se začne natáčet komiksovka s Dwaynem Johnsonem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest