Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea

Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu
Warner Bros./MGM
Zobrazit dalších 11 obrázků
Zdá se, že Rockyho následovník se definitivně musí postavit na vlastní nohy.

Sylvester Stallone fanouškům na Instagramu odpovídal fanouškům. Z jeho odpovědí už jsme řešili téma pokračování Demolition Mana, ale Sly odhalil i další zajímavé věci A tou nejzajímavější je, že Creed III podle všeho bude bez postavy Rockyho Balboy. Fanoušek se ho zeptal, zda jsme jeho postavu Rockyho viděli naposledy. A Stallone na to odpověděl, že minimálně v případě série s mladým boxerem Adonisem Creedem si myslí, že to tak je.

Připomínáme, že Adonis Creed je syn Apolla Creeda, Rockyho zesnulého boxerského přítele. Adonis vyrůstal v blahobytu, ale bez otce a v jeho stínu. Box je to jediné, čím se s otcem dokáže spojit, box je to jediné, co jej naplňuje, i když jej od něj všichni jeho blízcí odrazují. Zarputilý bojovník si ale samozřejmě nedá říct a na vrchol mu pomáhá starý dobrý Rocky. V Creedovi II se potom Adonis utkal se synem Ivana Draga, který mu před lety otce zabil. Nakonec Adonis vítězí a pro Rockyho snímek končí tím, že sebere odvahu a znovu naváže kontakt se synem. Creed III se skutečně chystá, nicméně zdá se tedy, že bez Stallonea.

Ten ještě dodal, že by se Rocky mohl objevit v dalším samostatném filmu, který Stallone už delší dobu touží natočit. Sám ale přiznává, že si není až tak jistý, nakolik by byl snímek pro diváky zajímavý, protože by v něm nebylo moc boxování. V minulosti Sly hovořil o tom, že chtěl, aby Balboa v příběhu pomáhal mladému mexickému migrantovi. Připomeňme si, že poslední Rockyho film, kde se příliš neboxovalo, byl polozapomenutý Rocky V, na kterého se skutečně nevzpomíná nikterak v dobrém a pro většinu fanoušků je to tak trochu černá ovce série, kterou viděli jednou a už se k ní na rozdíl od ostatních dílů nikdy nevrátili.

Dále Stallone v rozhovoru prozradil, že píše vzpomínkovou knihu, a že by se snad konečně mohl začít připravovat snímek Hunter, který Sly chystá už několik desítek let. A Stallone také uvedl, že se chystá seriálový remake jeho filmu Noční dravci z roku 1981, ve kterém jako ošlehaný newyorský polda pronásledoval teroristu.

Tady je kompletní video Slyových odpovědí:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Answering the audience

Příspěvek sdílený Sly Stallone (@officialslystallone),

Galerie: 12

Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu Creed 3 zřejmě bude bez otce zakladatele – Sylvestra Stallonea | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest