Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot?

Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot? | Fandíme filmu
Universal
Zobrazit další 4 obrázky
Když se vrátí Han, mohla by i Gisele...

Mám takový pocit, že tahle teorie nemá příliš pevné základy, ale budiž. Jak všichni dobře víme, premiéra Rychle a zběsile 9 byla odložena o rok, tudíž bude o mnoho více času na spekulace ohledně děje a postav. A s jednou takovou "teorií" přišel server ScreenRant, dle něhož existuje možnost, že se v devítce ukáže Gal Gadot alias Gisele Yashar. Ano, ta slečna, jež se rozmázla v šestce o povrch runwaye. Nicméně zrovna Dieselova akční série už si pro fanoušky připravila větší překvapení a vstávání z mrtvých evidentně nepředstavuje pro režiséra Justina Lina problém. Vždyť je to série, kde auta létají, amnézie vrací mrtvé z hrobu a fyzikální síly nic neznamenají. Když se může vrátit Han, proč by nemohla Gisele. Ostatně jejich milostnému vztahu by prospělo, kdyby byli oba naživu.

Tahle myšlenka má základ v útržkovitém vyjádření Vina Diesela, jenž uvedl, že v devítce se můžeme těšit na jedno hvězdné a zásadní cameo. Neřekl však, zda se jedná o návrat, nebo se ukáže nějaký slavný hollywoodský herec/herečka. Taktéž by mohlo jít kupříkladu o nějakou krátkou potitulkovou scénu, která odhalí potencionálního padoucha pro desítku. Anebo by mohlo jít o zcela jiný návrat. Pakliže uvažujeme o návratu Gadot, zrovna tak by se mohla na kus řeči zastavit třeba Eva Mendes z Rychle a zběsile 2.

Fan-teorie mluví o tom, že pomlácenou Gisele seškrábnul z letištního asfaltu nějaký poskok Owena Shawa a... bůhví... celé to zní jako strašně překombinovaně a pevně doufám, že tvůrci budou pracovat s postavami, jež mají, a nebudou chtít oživovat dávno padlé. "Rodina" je totiž už tak dost velká. V minulosti nicméně Diesel uvedl, že chce Gadot zpátky tak kdo ví, třeba si to vážně prosadil...

Devátý díl Rychle a zběsile režíruje Justin Lin, scénář napsal Daniel Casey. V hlavních rolích se představí Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, John Cena, Finn Cole, Anna Sawai a Vinnie Bennett. Datum americké premiéry je stanovené na 2. dubna 2021.

Zdroj: ScreenRant

Foto: Universal

Galerie: 5

Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot? | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot? | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot? | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot? | Fandíme filmu Rychle a zběsile 9: Vrátí se po Hanovi také Gal Gadot? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest