Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá...

Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit dalších 5 obrázků
Dozvíme se, že je svůdník Bond opravdu "zlej chlap"?

AKTUALIZACE: Těsně po dopsání textu, minuty před jeho vydáním, bylo oficiálně potvrzeno, že Billie Eilish nazpívala úvodní píseň filmu, kterou složila společně se svým bratrem. Jsou tak nejmladšími skladatelem a zpěvačkou úvodní písně v dosavadní bondovské historii.

Původní text: Před pár dny jsme se dozvěděli, že hudbu k bondovce Není čas zemřít složí legendární Hans Zimmer. Včera produkce Bonda Zimmerovo angažmá oficiálně potvrdila. Hans platí za záruku kvality, na druhou stranu trochu zamrzí, že byl náhradou za Dana Romera, se kterým se produkce rozešla, protože jeho přístup údajně nebyl dostatečně klasický. Bond zkrátka zůstává konzervativcem. Alespoň v otázce doprovodu. Naopak by ale mohl potěšit svěžím výběrem zpěvačky titulní písně.

Britský bulvár šíří už dlouhé roky „zaručené drby“ o tom, kdo se písně pro úvodní znělku tentokrát zhostí. Teď však možná konečně máme v ruce něco hmatatelného. Spolehlivý fandovský web MI6-HQ, který už v minulosti řadu potvrzených skutečností odhalil, přišel s tvrzením, že novou píseň by měla nazpívat Billie Eilish. Zpěvačka vzápětí ve stories na Instagramu začala sdílet fotografie jednotlivých Bond girls z minulých let. Oficiální potvrzení tedy zatím nemáme, ale poprvé je tu ve spojitosti s ústřední písní cokoliv, čeho se dá reálně, uchopit.

Billie Eilish je teprve osmnáctiletá zpěvačka a skladatelka z Kalifornie. Zpívat a skládat začala v 11 letech a už v roce 2015 měla díky sociálním sítím svůj první hit Ocean Eyes. V roce 2017 následovalo první EP a už v roce 2016 začala pracovat společně se svým bratrem, muzikantem Finneasem O‘Connellem, na desce When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, která byla definitivně zveřejněná na začátku minulého roku. Deska je narvaná hity (některé si odbyly premiéru už delší dobu před vydáním desky), ve kterých se Eilish často posouvá od přímočarých tklivých balad k rozmanitějším kompozicím. Většina písniček však i tak zůstává hodně temná či alespoň jízlivá a sarkastická. Tematicky se zpěvačka otevřeně dotýká problémů s vlastním dospíváním a podařilo se jí tak autenticky zachytit pocity minimálně jedné generace. Uvedení desky a vesměs vyprodané masivní celosvětové turné Billie katapultovaly mezi nejsledovanější hudebníky současnosti, kdy k dalšímu mohutnění jejího věhlasu pomáhaly také vizuálně specifické videoklipy.

Spojení Eilish s Bondem by každopádně pro obě strany byl povedený tah, a pokud se zpěvaččino angažmá skutečně potvrdí, tak zůstává pouze otázkou, zda se Eilish píseň skládat sama nebo ji připraví ve spolupráci s Zimmerem.

Jestli Billie neznáte, pusťte si alespoň její pecky Bad Guy, All The Good Girls Go To Hell a When The Party's Over. Dole v galerii si můžete prohlédnout fotky mladé zpěvačky.

Bond opustil službu a užívá si klid na Jamajce. To ale nemá dlouhého trvání. Jeho starý přítel ze CIA, Felix Leiter, jej žádá o pomoc. Mise na záchranu unesené vědkyně se ukázala být daleko nebezpečnější, než se zdálo a zavádí Bonda na stopu tajuplného padoucha, který je ozbrojený novou, nebezpečnou technologií.

V hlavních rolích hrají Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Rami Malek, Lashana Lynch, David Dencik, Dali Benssalah, Ana de Armas a Billy Magnussen. Režíruje Cary Joji Fukunaga. Datum premiéry je stanovené na 8. 4. 2020.

Zdroje: Variety, MI6-HQ, 007 I, II

Galerie: 6

Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu Není čas zemřít: Úvodní píseň nové bondovky nazpívá... | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest