Kiddo: Russoovi produkují sci-fi o holce, která s robotem a opicí mstí mrtvého otce

Kiddo: Russoovi produkují sci-fi o holce, která s robotem a opicí mstí mrtvého otce | Fandíme filmu Zobrazit další 2 obrázky
Režiséři Avengers: Endgame pomáhají mladému filmaři s natočením postapokalyptického sci-fi o holce, co pilotuje obřího robota. Koukněte se na původní krátký film.

Dobrodružný sci-fi kraťas Kiddo se odehrává v budoucnosti na mimozemské planetě. Pojednává o osiřelé Kim, která chce pomstít otcovu vraždu. S tím jí pomoužou její loajální opice a robot. Po vydání se krátký snímek zalíbil v Hollywoodu, a dokonce byl nominován na tři ceny.

Původní kraťas zrežíroval Tito Fernandez, který se živí především výrobou speciálních efektů. Pracoval například na Interstellaru či na Star Wars: Síla se probouzí. K režii celovečerní verze svého příběhu by se rád vrátil, pokud projekt skutečně bude realizován.

Produkují režiséři Joe a Anthony Russo, kteří stojí za snímky z dílny Marvelu, jako jsou Captain America: Občanská válka či Avengers: Infinity War. Za pár dní v kinech startuje jejich nejnovější počin, a to Avengers: Endgame. Vedle režie se však věnují také produkci a snaží se pomoci méně zkušeným talentům, skrze svoji produkční společnost AGBO.

Uvidíme, zda se celovečerní verze Kiddo nakonec dočká realizace, nicméně už teď si můžete pustit kraťas:

 

Galerie: 3

Kiddo: Russoovi produkují sci-fi o holce, která s robotem a opicí mstí mrtvého otce | Fandíme filmu Kiddo: Russoovi produkují sci-fi o holce, která s robotem a opicí mstí mrtvého otce | Fandíme filmu Kiddo: Russoovi produkují sci-fi o holce, která s robotem a opicí mstí mrtvého otce | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest