Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava

Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Pokračování kultovního Zombielandu si pro nás chystá jedno setkání po letech.

Zombieland se stal v roce 2009 hitem, o pokračování jsme nicméně dlouho neslyšeli. Až loni přišla z ničeho nic zpráva o tom, že scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick mají dokončený scénář a film se chystá na premiéru již letos, 10 let od vzniku jedničky. Následně jsme se pak dozvěděli, že se vrací celá ústřední čtveřice, kterou tvoří Jesse Eisenberg (Columbus), Emma Stone (Wichita), Abigail Breslin (Little Rock) a Woody Harrelson (Talahasse). O příběhu víme tolik, že by se měl odehrávat s určitým časovým posunem, zombie obecně už moc není, nicméně je nahradily nebezpečné superzombie které téměř nejde zlikvidovat. Little Rock (Breslin) by pak měla utéct s neznámým klukem, načež zmizí i Wichita (Stone) a Columbus (Eisenberg) s Talahasseem (Harrelson) se je vydají najít.  

Kromě toho zatím moc nevíme, nově se však objevily zprávy o účasti další hvězdy, která by se měla z prvního dílu vrátit. Tou není nikdo jiný než Bill Murray, který měl v jedničce cameo, a byl tragicky avšak vtipně zabit Columbusem. Kromě Murrayho by se měl objevit i Dan Aykroyd, jeho parťák z legendárních Ghostbusters. Tito dva se tak na plátně spojí poprvé od roku 1989 a filmu Ghostbusters II. Tito dva zřejmě budou hrát sami sebe, jak však bude Murrayho postava přivedena k životu se neví.

Zdroj: Geeks Worldwide

Zombieland

08.10.2009 | USA
Komedie, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava | Fandíme filmu Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava | Fandíme filmu Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava | Fandíme filmu Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava | Fandíme filmu Zombieland 2: V pokračování se vrátí další postava | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest