Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu

Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
A k pokračování se nakonec vrátí jeden ze strůjců úspěchu.

Je to několik dní, co jsme vám přinesli informace o tom, že pokračování úspěšné zombie komedie Zombieland se chystá do našich kin příští rok. Scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick to potvrdili jako poněkud překvapivou informaci s tím, že oni, a většina obsazení doposud neměla čas se pokračováním zabývat. Krátce na to se nyní objevily i letmé příběhové informace, a také oficiální název filmu, což naznačuje, že se filmu skutečně příští rok na podzim dočkáme.

Film by se měl jmenovat Zombieland Too, a vrátit by se měla celá ústřední čtveřice, kterou tvořili Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone a Abigail Breslin. Příběh by se měl odehrávat 10 let po původním filmu, tedy skutečný časový úsek, který uplynul. Celá čtveřice celou tu dobu žije ve světě zombie, jejichž počet se však postupně snižuje, a život v nehostinném světě se stává stereotypní, a nudný. To vede k odchodu Wichity (Stone), a úprku Little Rock (Breslin) se zatím neznámou postavou pryč. To přivede zbývající dva hrdiny Columbuse (Eisenberg) a Tallahasseho (Harrelson) na záchranou misi, na které potkají úplně nové „super zombie“, které budou silnější a odolnější, než všechny, se kterými se zatím setkali.

Ústřední příběh tak jistě dává mnoho prostoru pro další humorné i nebezpečné situace, ze kterých postavy vyváznou svým originálním způsobem. Kromě toho bylo potvrzeno další jméno, které se k projektu vrátí, a to režisér Ruben Fleischer. Ten nyní dokončuje komiksového Venoma, a tak u studia Sony zůstane i pro pokračování Zombielandu. V komentářích dejte vědět, zda se na nový příběh ze světa zombies i po letech těšíte.

Zdroj: Splash Report

Zombieland

08.10.2009 | USA
Komedie, Horor
Info o filmu

Galerie: 7

Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu Zombieland 2: Známe podrobnosti o příběhu | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest