The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady

The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Když už teenagerské komedie vyčerpaly všechny vtipy s penisem na svém místě, muselo nevyhnutelně přijít jeho oddělení.

Netflix od pátku 10. 8. nabízí ve svojí nabídce novou teenagerskou komedii, která přináší všechno, co od podobných snímků očekáváte: Lásku, trable dospívání, mejdany a porci nechutností. Tady je potenciální nechutnost skrytá už v názvu. The Package odkazuje k pohlavnímu údu, který se jednomu nešťastníkovi podaří oddělit během prázdninového táboření. Pak přichází ke slovu závod s časem, ve kterém se jeho přátelé pokoušejí úd včas doručit do nemocnice, aby vše bylo možné správně sešít dohromady.

Trailer poměrně přesně vystihuje ducha, v jakém se snímek nese a můžete si jej přehrát níže. Režíroval Jake Szymanski, který má za sebou řadu skečů pro Funny or Die či Saturday Night Live, dále výborné parodické snímky Sedm dní v pekle či Tour de Pharmacy, ale také o něco slabší kus Mike i Dave sháněj holku. Scénář napsali neznámí Kevin Burrows a Matt Mider. V hlavních rolích hrají Daniel Doheny, Geraldine Viswanathan, Sadie Calvano, Luke Spencer Roberts a Eduardo Franco. Geraldine na sebe letos skvěle upozornila v Kazišucích, Sadie dlouhodobě hraje v seriálu Mom a Eduardo měl roli v seriálu Amerian Vandal, další komediální produkci Netflixu, která se točí kolem penisů.

V komentářích dejte vědět, jestli jste už film viděli a co na něj případně říkáte.

Galerie: 7

The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu The Package: Teenage komedie o useknutém penisu je tady | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest