The First Time: Romantická teenage komedie

The First Time: Romantická teenage komedie | Fandíme filmu
Pusťte si trailer na novou komedii od syna scenáristy Hvězdných válek.

Jon Kasdan je synem režiséra a spisovatele Lawrence Kasdana (ano, to je ten, co píše nové Star Wars) a nyní nám představuje svoji komediální novinku The First Time, kterou nejen zrežíroval, ale sám si ji i napsal. Snaží se tak kráčet ve šlépějích svého otce. Kasdan mladší píše především scénáře, podepsaný je například pod několika díly seriálu Dawsonův svět a podílel se také na kultovních Freaks and Geeks od producenta Judda Apatowa. Dále napsal scénář také k filmu Na území žen, který je zároveň jeho jedinou dosavadní režisérskou zkušeností.

The First Time vypráví příběh dvou mladých středoškoláku Dava a Aubrey. Zatímco Dave touží po holce, kterou nemůžu získat, tak Aubrey naopak chodí s klukem, který jí nerozumí. Jak už je u romantických komedií zvykem, najdou v sobě zalíbení.

Podle traileru nás čeká netypická teenagerská komedie, která se, doufejme, obejde bez fekálního humoru a trapných vtipů. Upoutávka naopak působí příjemně a z filmu se tak může vyklubat pohodová komedie o vztazích. V hlavních rolích se nám představí neznámí herci Dylan O´Brien v roli Dava a Britt Robertson jako Aubrey. Ve vedlejších rolích hrají Craig Roberts, Maggie Elizabeth Jones, Christine Taylor a Victoria Justice. Film byl již představen na filmovém festivalu v Sundance a oficiální datum premiéry je stanoveno na 17. Leden 2013. U nás můžeme pravděpodobně doufat maximálně v DVD premiéru.

The First Time: Trailer

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest