Creed 2: Nové fotky s Adonisem v akci

Creed 2: Nové fotky s Adonisem v akci | Fandíme filmu
Warner Bros./MGM
Zobrazit další 1 obrázek
K tomu fotku ze Slyova tréninku na Ramba 5.

Creed 2 se podělil dvěma novými fotkami. Na jedné z nich Adonis v podání Michaela B. Jordana nastupuje za doprovodu svého týmu do ringu, na druhé cvičí ve staré dobré tělocvičně se starým dobrým Rockym (Sylvester Stallone). Obě fotky najdete dole v galerii. A když už je řeč o Slyovi, ten nedávno sdílel na Instagramu fotku z jeho tréninku pro Ramba 5. Ten se má točit už na podzim, takže perfektní formo, Stallone si jde pro tebe!

Život Adonise Creeda se výrazně zkomplikoval. Vedle řešení osobních závazků trénuje na svůj příští velký zápas a při tom jej čeká životní výzva. Postaví se proti oponentovi s vazbou na minulost jeho rodiny, což očekávaný zápas v ringu jen vyhrotí. Rocky Balboa je po celou dobu s ním, Rocky a Adonis se bok po boku postaví svému společnému odkazu, budou přemýšlet o tom, za co vlastně stojí bojovat a uvědomí si, že nic není důležitější než rodina. Creed II se vrací k úplným základům. Je o znovuobjevení toho, co z vás dělá šampiona a připomínkou, že ať už se vydáte kamkoliv, minulosti neutečete.

V hlavních rolích hrají Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris a Andre Ward. Scénář napsali společně Stallone a Cheo Hodari Coker, produkuje Ryan Coogler, režíruje Steven Caple Jr. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 22.11. 2018.

Creed

25.11.2015 | USA
Drama
Info o filmu

Galerie: 2

Creed 2: Nové fotky s Adonisem v akci | Fandíme filmu Creed 2: Nové fotky s Adonisem v akci | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest