Aquaman: Prodloužená upoutávka ukázala na Comic-Conu nejlepší akci od DC

Aquaman: Prodloužená upoutávka ukázala na Comic-Conu nejlepší akci od DC | Fandíme filmu
Vedle traileru mohli diváci na Comic Conu vidět ještě jednu daleko delší ukázku s Aquamanem, která ukázala celé scény z filmu.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Comic-Con dal fanouškům Aquamana jednu zásadní věc. Trailer, který jsme viděli už předevčírem. Samotný panel až tak zásadní nebyl. Přehrát si jej můžete níže a jak sami můžete vidět, mnoho zajímavého neodhalil a celá prezentace byla trošku křečovitá, zvlášť, když došlo na otázky fanoušků (ale tenhle segment funguje naživo málokdy, otázky z publika jsou ve většině případů naprostý omyl). Obsazení se pokoušelo vtipkovat, chválit a mluvit o tom, jak bylo natáčení těžké, ale všechna snaha vyplynula tak trochu do ztracena. Panel ale přeci jen nadělil příznivcům ještě jeden dárek. Kromě traileru zveřejněného online se promítala také jedna prodloužená ukázka. Ta nebyla určena široké veřejnosti, ale pouze divákům na Comic-Conu. Máme pro vás alespoň textový popis:

V úvodu Aquaman mluví o tom, že jeho rodiče byli každý z jiného světa. Jejich láska byla zakázaná, ale přesto dala vzniknout jemu, synovi země a moře. Diváci viděli záblesky romance Arthurových rodičů (hrají je Temuera Morrison a Nicole Kidman) a následně i těhotnou královnu Atlannu (Kidman), která však nakonec musí syna opustit, i když důvody zatím neznáme.

Následně diváci na Comic-Conu viděli pokračování scény ze Sahary, kterou nakousl už trailer. Aquaman (Jason Momoa) nevěří tomu, že by Atlantida byla tak daleko ve vnitrozemí, ale následuje Meru (Amber Heard) dál. Nakonec najdou zchátralý chrám a uvnitř složité zařízení. Zpočátku se jej nedaří aktivovat, a tak Mera s pomocí svých hydrokinetických schopností vysaje z Aquamanova čela kapku potu. Ta zařízení aktivuje a Arthur Meře říká, že se jen předvádí, že se klidně mohl na zařízení vyčurat.

Objeví se hologram starého atlantského krále, který začne mluvit o tom, že v jeho trojzubci uloženém „na hraně světa a skrytého moře“ lze nalézt moc nad Atlantidou. Ve špatných rukou by trojzubec přinesl zkázu, v dobrých rukou skutečného dědice by spojil království nad i pod hladinou. To Mera potřebovala vědět, a tak zařízení rozbije a odchází. Následuje scéna, která si dělá legraci z toho, že si Mera královu řeč pamatuje, zatímco Aquaman vnímal jen něco o trojzubci a zbytek neposlouchal.

Další kapitola »

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest