Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další

Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Zobrazit dalších 8 obrázků
K tomu režisér Wan nešetří superlativy na svoje nejnovější dílo.

Celý týden se spekuluje o tom, že trailer na chystaného Aquamana je za rohem. Některé zdroje tvrdily, že přijde s druhým Jurským světem, nicméně zatím se nic neobjevilo. Že je první ukázka za dveřmi však může potvrzovat nový díl časopisu Entertainment Weekly, jehož titulní stranu plní právě Aquaman (Jason Momoa). Kromě Arthura Curryho je na obálce také v plné své kráse Mera (Amber Heard), a první pohled se nám naskytl na Nicole Kidman v roli Královny Atlanny, Arturovy matky a královny Atlantidy.

Další obrázky poskytují první náhled také na záporáky Black Mantu, kterého hraje Yahya Abdul-Mateen II, a na Ocean Mastera v podání Patricka Wilsona. Postava Black Manty sice není přímo v celém svém kostýmu, nicméně se jedná o první detailnější pohled na jeho ikonickou masku, která je věrná komiksům. K postavě se navíc vyjádřil režisér James Wan, který ho popsal následovně: „Je to částečně žoldák, avšak na plný úvazek pirát, který ve svém obleku vypadá jako nějaký bláznivý mimozemšťan z jiného světa.“. Wan dále uvedl, že i když je Black Manta zajímavým charakterem, jde pouze o vedlejšího záporáka, a hlavní pozornost ve filmu tak patří Ocean Masterovi a jeho bratru Aquamanovi.

Wan také zopakoval dřívější zprávy o tom, že film nabídne něco zatím neviděného. „Vodní svět, ve kterém se odehrává můj film, je naprosto oddělený, a je to úplně něco jiného, než v předchozích DC filmech. Je to skoro jako kdybych si točil svůj vlastní fantasy sci-fi film. Jde o naprosto nový podvodní svět, jaký ještě nikdo neviděl.“ nešetřil superlativy převážně hororový režisér.

Že film, a podvodní svět vypadají skvěle, již dříve popisovali zprávy ze CinemaConu, kde se promítala první ukázka z filmu. Atlantida údajně vypadá úchvatně, a celý podmořský svět nabízí spoustu dosud neviděných věcí. Všechna tato slova samozřejmě znějí pro všechny komiksové fanoušky velmi libě, a proto všichni doufáme v to, že první veřejná ukázka z filmu přijde co nejdříve.

Zdroj: EW

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 9

Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu Aquaman: První pohled na Black Mantu, Atlannu a další | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest