Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu

Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Glass představil svůj první trailer na Comic-Conu a sklidil nadšené přijetí.

Na Comic Conu v San Diegu byl uvedený první trailer na Skleněného (Glass) a vypadá skutečně slibně. Pan Skleněný (Samuel L. Jackson), David Dunn (Bruce Willis) a Beast (James McAvoy) jsou společně zavření v ústavu, kde je doktorka v podání Sarah Paulson léčí jako pacienty s duševní poruchou. Jen přesvědčení o vlastní výjimečnosti je vede k myšlence, že jsou superhrdinové. Velice rychle se však ukazuje, že tohle opravdu není jen v jejich hlavě. Skleněný si manipuluje Beasta pro své účely a celé to působí jako opravdu hodně netradiční superhrdinský film.

M. Night Shyamalan dle přítomných působil před publikem v San Diegu jako ve svém živlu. V roce 2000 po něm producenti při natáčení Vyvoleného chtěli, aby nepoužíval slovo „komiksy“, protože bylo příliš okrajové a používají ho jen všichni ti divní lidé z „těch“ festivalů. A teď na jednom takovém Shyamalan svůj film představuje, v době, kdy jsou komiksy úplně všude. Film bude mládeži přístupný, ale Shyamalan slibuje, že z ratingu vyždímá vše. Jamese McAvoye do předchozího Rozpolceného obsadil právě po tom, co jej potkal na jednom Comic-Conu, když měl zrovna oholenou hlavu kvůli X-Menům. Hned věděl, že Beast musí mít holou hlavu. A pozor, McAvoy v Glassovi předvede hned 21 různých rozpolcených osobností v jedné postavě!

Po událostech Rozpolceného je ve snímku Glass David Dunn (Bruce Willis) na stopě Kevina Wendella Crumba, alias nadlidské Bestie (James McAvoy), a utkává se s ním v sérii stále vyostřenějších střetů, zatímco Elijah Price (Samuel L. Jackson) vystupuje ze stínů jako manipulátor všech událostí, který zná tajemství, jež jsou pro Dunna i Crumb zcela zásadní. Dále hrají Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson, Spencer Treat Clark a Charlayne Woodard. Režíruje M. Night Shyamalan. Datum premiéry je stanoveno na 18. 1. 2019.

Galerie: 8

Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu Skleněný: Plnohodnotný trailer na Shyamalanův crossover je tu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest