Overlord: Šílenství se zombie nácky v prvním traileru

Overlord: Šílenství se zombie nácky v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
J.J. Abrams přináší novou sci-fi opředenou záhadami, tentokrát z prostředí 2. světové války.

Produkční společnost J.J. Abramse Bad Robot připravuje svůj první mládeži nepřístupný film. Jmenuje se Overlord a nějakou dobu to vypadalo, že půjde o další přírůstek série Cloverfield. To nakonec bylo vyvráceno, nicméně i tak o nadpřirozené jevy nebude nouze. Jak můžete vidět v prvním traileru, na spojenecké vojáky čeká při druhé světové válce za nepřátelskou linií nejen živý nepřítel, ale i neživý. Němci experimentují s procedurami, které dělají z lidí cosi jako agresivní zombie, které samozřejmě ve válečném konfliktu představují nepříjemný trumf. Upoutávka začíná střízlivě, kdy vykresluje válečnou tíseň, aby se za zvuků AC/DC přeměnila v divokou jízdu, při které si spolu s hrdiny rozkošnicky užíváte, když „zombie“ náckové dostávají na frak. Třeba plamenometem. Ale teď už slíbený trailer. V glaerii čeká několik fotek.

V českých a slovenských kinech bude film uvedený 22.11.

V předvečer Dne D jsou američtí výsadkáři shození za nepřátelskou linii, aby splnili misi, která je klíčová pro úspěch invaze. Ale jak se blíží ke svému cíli, tak zjišťují, že se v nacisty okupované vesnici děje něco víc, než jen jednoduchá vojenská operace. Brzy se proti nim postaví nadpřirozené síly, které jsou součástí nacistického experimentu.

V hlavních rolích hrají Jovan Adepo (Pozůstalí, Ploty), Jacob Anderson (Hra o trůny), Wyatt Russell (Black Mirror, Everybody Wants Some), Pilou Asbæk (Hra o trůny, Ghost in the Shell), Iain De Caestecker (Agents of S.H.I.E.L.D.), John Magaro (Orange is the New Black, Sázka na nejistotu) nebo Bokeem Woodbine (Spider-Man: Homecoming, Fargo). Režíruje Julius Avery (Son of a Gun), podle scénáře Billyho Raye (Captain Phillips, Hunger Games). Produkuje J.J. Abrams.

Galerie: 4

Overlord: Šílenství se zombie nácky v prvním traileru | Fandíme filmu Overlord: Šílenství se zombie nácky v prvním traileru | Fandíme filmu Overlord: Šílenství se zombie nácky v prvním traileru | Fandíme filmu Overlord: Šílenství se zombie nácky v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest