Star Wars VIII budou mnohem temnější

Star Wars VIII budou mnohem temnější | Fandíme filmu
Lucasfilm
Kdy se spustí kamery a z jakého důvodu se bude upravovat scénář?

Star Wars: Síla se probouzí je už nějakou tu chvilku za námi, takže je na čase pomalu se zaměřit na Star Wars VIII. Produkce měla původně naplno začít tento měsíc v Anglii, nakonec se rozjede v únoru. Pravdou ovšem je, že projekt za sebou už pár natočených záběrů má a to z ostrova Skellig Michael, kde byla filmována finální sekvence s Rey a Lukem Skywalkerem ze Síly se probouzíPokračování příběhu z předaleké galaxie je drženo znovu pod pokličkou, nicméně John Boyega, představitel Finna, tvrdí, že osmička bude mnohem temnější a jeho role bude podstatně více fyzicky náročnější. K temnějšímu a depresivnějšímu tónu se přiklonilo už Impérium vrací úder a podle většiny je dodnes považováno za nejlepší epizodu.

Režie se ujme Rian Johnson, který si napsal vlastní scénář a ten chválí herci i výkonný producent J.J. Abrams. Aktuálně by však měl doznat ještě několika drobných změn, což bude především zahrnovat méně prostoru pro duo nových důležitých ženských postav a více se soustředit na hrdiny dosavadní - Rey (Daisy Ridley), Finna (John Boyega) a Poa Damerona (Oscar Isaac). A které herečky by se novými ženskými přírůstky měly stát? 

Šíří se zvěsti, že jednu z rolí, se kterou byla dříve spojována Bel Powley z loňského dramatu The Diary of Teenage Girl, možná dostane nakonec nějaká asijská herečka. Dále se kolem filmu točily Gugu Mbatha-Raw, Tatiana Maslany, Gina Rodriguez a Olivia Cooke a stále není vyloučeno, že se některá z nich v jedné z rolí nakonec objeví. Už z dřívější doby víme, že jednu ze záporných rolí ztvární Benicio del Toro a dále se mají vrátit také všichni herci z Epizody VII. Pouze R2-D2 už nebude hrát Kenny Baker, ale Jimmy VeeStar Wars VIII vejdou do českých kin 25. 5. 2017.

Zdroje: Vogue, MovieWeb, Star Wars News Net

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest