Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila

Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
A Margot Robbie už se těší na spolupráci s Quentinem Tarantinem.  

Obsazení Tarantinovy kriminálky Once Upon a Time in Hollywood se i nadále rozrůstá. Po nedávném angažmá zkušených veteránů v čele s Burtem Reynoldsem si Tarantino vyhlédl jednoho mladšího střelce. Blíže nespecifikovanou roli má dostat Timothy Olyphant, kterého můžete znát z Hitmana, Smrtonosné pasti 4, seriálu Justified nebo z aktuálního seriálu Santa Clarita Diet. Dosud také pořád ještě nebylo oficiálně potvrzeno, že se ve filmu ukáže Margot Robbie, nicméně v aktuálním rozhovoru herečka uvedla, že se těší, až režiséra Quentina Tarantina uvidí při práci. Timothyho si můžete prohlédnout dole v galerii.

Příběh zasazený do roku 1969. Hrdinou je herec z úspěšného TV seriálu, který se snaží stát filmovou hvězdou (Leonardo DiCaprio). Jeho parťák, který mu dělá v seriálu kaskadéra (Brad Pitt), se pokouší o to samé. Příběh bude zasazený na pozadí strašlivé vraždy Sharon Tate a jejích přátel, kterou spáchal kult přívrženců Charlese Mansona. Snímek má pojednávat o „Los Angeles a Hollywoodu dní minulých, které už dávno neexistují“. V dalších rolích se mají objevit Margot Robbie, Samuel L. Jackson a potenciálně Al Pacino. Datum premiéry je stanovené na 9. 8. 2019.

Zdroje: Indie Wire, Deadline

Galerie: 6

Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: A ještě jedna parádní posila | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest