Once Upon a Time in Hollywood: Obsazení je stále nabitější

Once Upon a Time in Hollywood: Obsazení je stále nabitější | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Quentin Tarantino bude křísit další uvadlou hollywoodskou kariéru.

Obsazení Tarantinovy novinky Once Upon a Time in Hollywood se i nadále rozrůstá. K již obsazeným Leonardu DiCapriovi a Bradu Pittovi se přidávají další čtyři klasičtí hollywoodští veteráni. Ve vedlejších rolích se přidávají Michael Madsen, Tim Roth a Kurt Russell, kteří se objevili už v předchozích Tarantinových filmech. Quentin by také mohl obnovit kariéru další usínající hvězdy, Burta Reynoldse. Ten měl poslední slušnou roli snad v Hříšných nocích Paul Thomase Andersona, jinak jsou časy jeho největší slávy dlouho pryč. Vysvobození, Nejtěžší Yard, Polda a bandita nebo Tajný závod, to jsou klasiky, ze kterých si jej můžete pamatovat. Tarantino je na obnovování uhaslých kariér expert - nakopnul takhle Johna Travoltu či už zmiňovaného Kurta Russella. Můžeme jen doufat, že se s Reynoldsem povede něco podobného. 

Reynolds si má zahrát George Spahna, osmdesátiletého, skoro slepého muže, kterému patřil ranč, často používaný jako lokace k natáčení westernů. Spahn na svém ranči nechal několik měsíců před vraždou Sharon Tate nechal žít Charlese Masona a jeho gang. Naoplátku nutil Manson své ženské následovnice, aby se Spahnem souložily a sloužily jako jeho oči. 

Příběh zasazený do roku 1969. Hrdinou je herec z úspěšného TV seriálu, který se snaží stát filmovou hvězdou (Leonardo DiCaprio). Jeho parťák, který mu dělá v seriálu kaskadéra (Brad Pitt), se pokouší o to samé. Příběh bude zasazený na pozadí strašlivé vraždy Sharon Tate a jejích přátel, kterou spáchal kult přívrženců Charlese Mansona. Snímek má pojednávat o „Los Angeles a Hollywoodu dní minulých, které už dávno neexistují“. V dalších rolích se mají objevit Margot Robbie, Samuel L. Jackson a potenciálně Al Pacino. Datum premiéry je stanovené na 9. 8. 2019.

Zdroj: Deadline

Galerie: 4

Once Upon a Time in Hollywood: Obsazení je stále nabitější | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: Obsazení je stále nabitější | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: Obsazení je stále nabitější | Fandíme filmu Once Upon a Time in Hollywood: Obsazení je stále nabitější | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest