Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát

Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Také jsou tu nejnovější spoty s dosud neviděnými záběry a nové fotky.

Stále nevíme, jak se budou jmenovat Avengers 4. Kdysi dávno to měla být Infinity War, část druhá, pak se Marvel rozhodl, že oba dva filmy budou daleko samostatnější, nebudou to dvě poloviny jednoho celku. Jméno druhého snímku nicméně studio celou dobu tají, s odůvodněním, že by se jednalo o spoiler. A filmaři fanoušky dál šponují. Jeden uživatel Twitteru na sociální síť napsal, že ho děsí skutečnost, že režiséři Russoovi nechtějí odhalit název Avengers 4, protože by to byl spoiler pro Infinity War. Russoovi na to překvapivě odpověděli, že by ho to děsit mělo. To opět svádí ke spekulacím o tom, že Avengers: Infinity War budou mít opravdu vážné následky, a že Avengers 4 se budou k těm následkům vyjadřovat už v názvu.

Přikládáme nejnovější tři TV spoty s novými záběry z Infinity War a k tomu nejnovější obrázky, které najdete dole v galerii.

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Zdroje: Russoovi,

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 6

Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu Avengers 4: Odhalení názvu se podle režisérů máme bát | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest