Suicide Squad: Režisér odhalil vystřiženou scénu s Jokerem

Suicide Squad: Režisér odhalil vystřiženou scénu s Jokerem | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Ptejte se filmařů na Twitteru. Nikdy nevíte, co vám přiznají. A kdy se začne natáčet pokračování?

Je známou skutečností, že Sebevražedný oddíl prošel zásadním střihačským zásahem. I sám Jared Leto hovořil veřejně o tom, že jeho postava Jokera v kinech měla podstatně méně prostoru, než by odpovídalo natočenému materiálu. Jeden fanoušek sdílel na Twitteru několik fotek s Jokerem ze scény, která ve filmu chybí a připsal: „Pořád čekám na vysvětlení“. A režisér David Ayer překvapivě odpověděl.

Ayer na svůj Twitter popsal vystřiženou scénu následujícím způsobem: Potom, co Joker vyhodil Harley Quinn (Margot Robbie) z padající helikoptéry a havaroval, Enchantress s ním udělala dohodu. Měl si vzít Harley Quinn s sebou „domů“ a stát se králem Gothamu. Harley se proti němu postavila a odmítla zradit své nové přátele. Suicide Squad se proti Jokerovi postavil a on uprchl.

Jestli tyhle scény někdy spatří světlo světa? Čert ví. Níže si můžete přehrát scénu s vrtulníkem a v galerii najdete screenshoty z vystřižených momentů.

Pokud jde o pokračování, tak poslední informace ze začátku března tvrdily, že natáčení začne v Londýně letos v říjnu. Scénář filmu píše režisér Gavin O‘Connor, vrátil by se měla většina obsazení. Nic bližšího jinak nevíme.

Zdroje: David Ayer, Omega Underground

Sebevražedný oddíl

05.08.2016 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Krimi, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Galerie: 4

Suicide Squad: Režisér odhalil vystřiženou scénu s Jokerem | Fandíme filmu Suicide Squad: Režisér odhalil vystřiženou scénu s Jokerem | Fandíme filmu Suicide Squad: Režisér odhalil vystřiženou scénu s Jokerem | Fandíme filmu Suicide Squad: Režisér odhalil vystřiženou scénu s Jokerem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest