Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry

Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Zrychlují se také přípravy Suicide Squad 2 a Gotham City Sirens halí jisté nejasnosti.

Včera jsme vás informovali o chystaném snímku o začátcích Jokera, dnes jsou tu zprávy o dalším filmu s populárním komiksovým padouchem. Zatím bezejmenný snímek bude pojednávat o „kriminální love story“ mezi Jokerem a Harley Quinn. O tom jsme se poprvé doslechli už před nějakým časem, teď ale k neurčitým zvěstem přibyly podrobnosti. V hlavních rolích se vrátí Jared Leto a Margot Robbie. Scénář napíší a film následně zrežírují Glenn Ficarra a John Requa, kteří spolu připravili v minulosti například I Love You Phillip Morris nebo Bláznivou, zatracenou lásku. Oba dva pánové se ale také velice dobře znají s Margot Robbie - natočili s ní už snímky Focus a Americká reportérka. Chystaný film je interně ve studiu Warner označován jako „Když Harry potkal Sally na drogách“. Snímek bude součástí filmového světa DC.

Snímek zřejmě bude uvedený před zmiňovaným Jokerovým origin story, zároveň by ale měl následovat až po Suicide Squad 2. Oba dva filmy by nicméně měly přijít poměrně brzo, protože Warner má podle všeho s Letem a Robbie jakousi dlouhodobou smlouvu o spolupráci, a tak chce jejich služby maximálně čerpat, dokud dohoda platí. Server Variety tvrdí, že se film chystá namísto Gotham City Sirens. Deadline nejprve uváděl to samé, následně však svůj článek upravil a stále se podle něj chystají oba dva projekty. Jako režiséra Gotham City Sirens Deadline uvádí Davida Ayera.

Zdroje: THR, Deadline, Variety

Sebevražedný oddíl

05.08.2016 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Krimi, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Galerie: 6

Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu Joker a Harley Quinn: Jejich společný film má režiséry | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest