Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení

Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Původní Captain Marvel se ukázal společně se svou následovnicí v podání Brie Larson na place.

Natáčení Captain Marvel už hezkých pár dní běží a máme za sebou první porci fotek s Brie Larson, představitelkou hlavní role. Teď se na místě činu ukázal také Jude Law, představitel Mar-Vella, což je v komiksech původní držitel titulu Captain Marvel, je pro Carol Danvers jejím mentorem a zdrojem jejích nadlidských sil. Jak moc se filmová postava bude blížit té komiksové, to v tuhle chvíli nevíme. Mar-Vella každopádně najdete dole v galerii, kde se Jude prochází mezi záběry. Zdá se, že pod kabátem má schovaný svůj kostým, nebo přinejmenším horní část oblečení jako kostým vypadá. A přidáváme další video z natáčení:

V komiksech byla Carol Danvers agentkou CIA či bojovou pilotkou americké armády, vždy dokázala držet krok v profesích dominovaných muži. Nadpřirozené schopnosti získala, když mimozemšťanovi z rasy Kree jménem Mar-vell (tehdy pro pozemšťany známý jako Captain Marvel) pomáhala v boji s nebezpečným protivníkem. Vlivem protivníkova záření Carol absorbovala část Mar-vellovy genetické podstaty a kombinací lidské a kreeské DNA získala unikátní sadu nadlidských schopností. V komiksech má nadlidskou sílu, pohybuje se nadzvukovou rychlostí, létá, je neúnavná, běžnými prostředky nezranitelná, rychle se hojí, vystřeluje silné energetické výboje a vnímá kosmiské energie. Jedná se jednu z vůbec nejmocnějších ženských superhrdinek. Řadu let působila jako Ms. Marvel, před nedávnem však přejala identitu svého mentora a stala se novou Captain Marvel.

Scénář napsaly Nicole Perlman, Meg LeFauve a Geneva Robertson-Dworet, hlavní roli hraje Brie Larson, dále se objeví Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Gemma Chan a DeWanda Wise. Děj filmu bude zasazený do 90. let minulého století a budou v něm figurovat mimozemští Skrullové. Premiéra je stanovená na 8. 3. 2019.

Zdroj: Just Jared

Captain Marvel

08.03.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 6

Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu Captain Marvel: Jude Law na prvních fotkách z natáčení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest