Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra

Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Plus nejnovější artworky s hrdiny.

Tak jsme se dočkali. Po týdnech spekulací, teorií a zaručeně mylných zákulisních informací Marvel definitivně potvrdil, že trailer na Avengers: Infinity War zveřejní zítra. Jeho uvedení očekáváme odpoledne, ale neváhejte se u nás průběžně stavovat během dne, kdyby se objevil dřív. Jakmile bude venku, budeme pro vás mít video připravené. Zatím kratičký teaser (kdyby se objevil další, doplníme) a v galerii nejnovější artworky.

Dnes pro vás máme k tématu nachystané ještě další novinky, tak se stavte, ať si zkrátíte čekání.

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 5

Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Trailer oficiálně už zítra | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest