Avengers 3: Nová fotka z Wakandy slibuje bitvu ala LOTR

Avengers 3: Nová fotka z Wakandy slibuje bitvu ala LOTR | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Karen Gillain promluvila o svojí postavě, o Nebule.

Americký magazín Total Film na pátek slibuje ve svém chystaném čísle zveřejnit velký článek o Avengers: Infinity War. Doufejme, že přinese zajímavé novinky. Než se jej dočkáme, přináší Total Film fotku z Wakandy, na které stojí hrdinové před bitvou a obhlížejí pole. Tak, jak to známe z filmů jako Statečné srdce či Pán prstenů: Dvě věže. Jestli to není ze strany Total Filmu jen komentář k tomu, jak fotka vypadá, ale skutečně informovaný příslib toho, že se můžeme ve filmu těšit na velký střet dvou armád, tak nás čeká něco, co jsme dosud v komiksovém filmu neviděli. Minimálně první teaser trailer by naznačoval, že by k něčemu takovému skutečně dojít mohlo.

Jak sami vidíte, na fotce jsou vedle sebe Okoye (Danai Gurira), společně s bojovnicemi Dora Milaje a pohraniční armádou Wakabiho kmene, dále samotný Black Panther (Chadwick Boseman), Captain America (Chris Evans), Black Widow (Scarlett Johansson) a Winter Soldier (Sebastian Stan) s důkladným pohledem na jeho novou paži. Pokud jde o trailer, tak žádné pevné potvrzení stále nemáme, nicméně u podobných velkofilmů je běžné, že propagační materiály přicházejí v salvách, pohromadě. Každým dnem bychom tak snad měli dostat přinejmenším oznámení toho, kdy upoutávka konečně dorazí.

Krátce se k Avengers: Infinity War vyjádřila také Karen Gillan, která hraje Nebulu. Z pohledu její postavy se v očekávaných Avengers filmech dozvíme víc o jejím vztahu s její sestrou Gamorou a jejím adoptivním otcem Thanosem. Začínala jako záporák, postupně se vyvíjí a obecenstvo ji začíná vnímat jinak. Mám být zvědaví na to, kam až se nakonec posune.

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Zdroje: Total Film, Game Spot

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 3

Avengers 3: Nová fotka z Wakandy slibuje bitvu ala LOTR | Fandíme filmu Avengers 3: Nová fotka z Wakandy slibuje bitvu ala LOTR | Fandíme filmu Avengers 3: Nová fotka z Wakandy slibuje bitvu ala LOTR | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest