Avengers: Infinity War: Nový trailer konečně na dohled

Avengers: Infinity War: Nový trailer konečně na dohled | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
K tomu Thanos v brnění na novém artworku a pozvánka na premiéru od Benedicta Cumberbatche. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Tak bohužel, musíme brzdit. Server Marvel Studios News dostal od tiskového oddělení Marvelu informaci, že v rámci Good Morning America nový trailer prezentovaný nebude. Můžeme jen doufat, že herci představí nějaký jiný typ videa, a že se trailer objeví co nevidět - tak či tak jej očekáváme v nejbližších dnech.

Původní novinka 21.2.: Tématem číslo jedna je teď u Marvelu Black Panther, nicméně už brzy se pozornost začne přesouvat na Avengers: Infinity War. Fanoušky teď zajímá především to, kdy bude uvedený další trailer. Vzhledem k dlouholetým zvyklostem se vždy tak nějak předpokládalo, že to bude na přelomu února a března, ale teď snad máme přesnější informaci. 27. 2. Paul Bettany, Karen Gillan a Sebastian Stan budou hosty pořadu Good Morning America. Datum by zhruba odpovídalo a první teaser byl taktéž odhalen v Good Morning America (a taktéž u toho byl Sebastian Stan). Takže držte palce a za necelý týden se nezapomeňte stavit. Jestli trailer skutečně vyleze, budeme ho pro vás mít nachystaný.

Nějaké další novinky? Moc toho není. Objevil se další artwork s Thanosem v brnění (najdete jej v galerii) a Benedict Cumberbatch v charitativním videu láká fanoušky k dobrosrdečnosti a zve je na premiéru.

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Zdroje: Marvel Studios News, Vk.com, Rman823, Trailer Track

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 2

Avengers: Infinity War: Nový trailer konečně na dohled | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Nový trailer konečně na dohled | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest