Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí

Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 12 obrázků
Nový prequelový komiks se věnuje Kamenům nekonečna, objevily se plakáty k výročí deseti let Marvelu. Studio spustilo novou charitu.

Bonusová výbava Thora: Ragnarok přinesla další zajímavost. Před časem jsme z tohoto zdroje dostali vyjádření Kevina Feigeho a bratří Russoových, teď se k nám dostalo vyjádření Benedicta Cumberbatche, který se o budoucnosti rozpovídal taky. Představitel Doctora Strange uvedl, že množství hrdinů stále narůstá a jejich svět začal být docela naplněný. Každou chvíli proto podle něj máme čekat, že se ten svět přelije také do dalších dimenzí.

A teď co přesně tím Cumberbatch myslel? Mluví pouze o dimenzích, které už známe z dosavadních marvelovek? Jmenovitě tedy Temnou dimenzi, ve které se on sám utkal s démonem Dormammu, popřípadě Kvantovou říši, do které se ve svém filmu zmenšil Ant-Man? Nebo nás čeká návštěva skutečně paralelních světů, ve kterých se již známe události mohly odvíjet jinak atp.? Marvel neustále naznačuje, že Avengers 3 a 4 budou znamenat naprosto zásadní změnu pro celý svět Marvelu a nějaké ohýbání reality by rozhodně mohlo být hodně výraznou změnou. A až jednou Disney definitivně zakoupí Fox a Marvelu se do rukou dostanou X-Meni, mohly by být nejrůznější paralelní dimenze pro vyprávění dalších příběhů vyloženě nezbytné.

Když už je řeč o Doctoru Strangeovi, objevil se také nový prequelový komiks k Infinity War, který je podstatně méně sdílný než ten předchozí. Vlastně se v něm mluví o tom, že řád kouzelníků věděl o Kamenech nekonečna už hodně dlouho a všechny jejich vědomosti má teď k dispozici také Strange. Komiks potvrdil, že Tesseract v sobě ukrývá Space stone, dozvídáme se, že Soul stone je zahalen tajemstvím, ale je zřejmě ze všech kamenů nejnebezpečnější. Komiks také odhaluje, že v Thorovi: Ragnarok Strange Lokiho zadržel kvůli tomu, že považoval za znepokojivou skutečnost, že Loki v minulosti byl držitelem dvou různých Kamenů nekonečna.

Co pro vás máme dál? V úterý se Sebastian Stan, Karen Gillan a Paul Bettany stavili v pořadu Good Morning America. Bohužel nakonec nepřinesli vůbec žádnou novinku, pouze odhalili novou charitativní kampaň, kterou Marvel spustil. To je samozřejmě bohulibé, ale fanoušci jistě doufali v nový TV spot nebo alespoň nějakou zajímavou zmínku. Podrobnosti kampaně představuje přiložené video. Fotky z kampaně najdete také dole v galerii, kde najdete ještě plakát k výročí Marvelu a nový obrázek hračky, který potvrzuje, že nedávno odhalený nový záporák, je skutečně vůdce tlupy mimozemských Outriderů.

Zdroje: Screen Rant, Cinemablend, CBM

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 13

Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu Svět Marvelu se podle Cumberbatche rozroste do dalších dimenzí | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest