Solo: A Star Wars Story: Trailer je konečně na dosah

Solo: A Star Wars Story: Trailer je konečně na dosah | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
K tomu poslední fotky z natáčení.

Mluvili o tom i samotní zástupci LucasFilmu – I když je premiéra snímku Solo: A Star Wars Story už docela brzy, s propagační kampaní se čekalo na to, až Star Wars: Poslední z Jediů vyklidí kina, aby si oba filmy nelezly do zelí. A teď se to konečně rozjíždí! Dlouho se objevovaly „zaručené“ zprávy o tom, kdy dorazí první trailer, ale teprve teď je to definitivní. Bude to v pondělí 5. 2., kdy bude video zveřejněno v rámci pořadu Good Morning America (u nás tedy v časných odpoledních hodinách, tak se stavte).

To ale možná nebude úplně první ochutnávka, jakou uvidíme. Dlouho se spekulovalo také o tom, zda uvidíme spot v rámci Super Bowlu. A teď se zdá, že možná ano. Režisér Ron Howard nejprve napsal na Twitter, že se vrací do střižny a zeptal se, kdo vyhraje Super Bowl 2018. Když jeden z fanoušků odepsal „ale Rone, ty jeden provokatére“, Howard příspěvek retweetnul. Možná se nám tedy režisér skutečně snaží nenápadně naznačit, že během Super Bowlu Spot skutečně uvidíme.

Abyste si zkrátili čekání, koukněte dolů do galerie, kde můžete vidět starší fotky z natáčení, které se online objevily teprve před několika týdny.

Naloďte se na Millenium Falcon a vypravte do předaleké galaxie. Solo: A Star Wars Story je zbrusu nové dobrodružství nejoblíbenějšího ničemy galaxie. Při řadě odvážných eskapád v temném a nebezpečném kriminálním podsvětí Han Solo poznává budoucího kopilota Chewbaccu a potkává se také s notorickým gamblerem Landem Calrissianem, při cestě, která udá směr jedněm z nejnepravděpodobnějších hrdinů celé Star Wars ságy.

V hlavních rolích hrají Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo a Warwick Davis. Postupně režírovali Phil Lord a Chris Miller a následně Ron Howard. Scénář napsali Lawrence a Jon Kasdanovi. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 24. 5. 2018.

Zdroje: Trailer Track, La Fosa Del Rancor, Ron Howard

Solo: A Star Wars Story

25.05.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 3

Solo: A Star Wars Story: Trailer je konečně na dosah | Fandíme filmu Solo: A Star Wars Story: Trailer je konečně na dosah | Fandíme filmu Solo: A Star Wars Story: Trailer je konečně na dosah | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest