Han Solo: Je dotočeno, známe oficiální název

Han Solo: Je dotočeno, známe oficiální název | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Odhaleno bylo logo filmu a několik dalších fotek z natáčení.

Trvalo to, ale je to tu. Po výměně režisérů Phila Lorda a Chrise Millera v červnu je teď v říjnu konečně dotočeno. Dokončení natáčení trvalo tak dlouho zřejmě především proto, že se kvůli změně režiséra produkce prodlužovala, herci už dávno měli další povinnosti a v dodatečných termínech se zpátky do Londýna naháněli jen složitě. V některých případech se dokonce upravoval scénář a přeobsazovalo jen proto, že původního herce už nebylo možné znovu zastihnout. Zároveň ale nejde vyloučit, že produkci protáhlo i to, že se přetáčelo větší množství materiálu. Jak to přesně bylo, se nejspíš dozvíme až někdy s odstupem.

Nicméně teď se tedy vše konečně hotové a režisér Ron Howard ve videu na svém Twitteru oznámil slavnostní zakončení produkce. Při té příležitost také rovnou odhalil oficiální název filmu, který zní jednoduše Solo: A Star Wars Story. V galerii si tak hned můžete prohlédnout logo. Zatímco minulý Star Wars Story měl logo spíše minimalistické, uzpůsobené tomu, že šlo o válečný, pochmurný film, Solo svým logem odkazuje k živému retro dobrodružství, tak uvidíme, zda tomu tak skutečně bude. Howard také ve videu zmínil fotky, o které se s fanoušky během natáčení dělil, tak koukněte do galerie, pár jich tam znovu najdete.

V hlavních rolích hrají Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo a Warwick Davis. Postupně režírovali Phil Lord a Chris Miller a následně Ron Howard. Scénář napsali Lawrence a Jon Kasdanovi. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 24. 5. 2018.

Zdroje: StarWars.com, Ron Howard

Galerie: 4

Han Solo: Je dotočeno, známe oficiální název | Fandíme filmu Han Solo: Je dotočeno, známe oficiální název | Fandíme filmu Han Solo: Je dotočeno, známe oficiální název | Fandíme filmu Han Solo: Je dotočeno, známe oficiální název | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest