Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách

Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Natáčení je stále v plném proudu a režisér Ron Howard se dělí o další a další fotky.

Natáčení Star Wars filmu o mladém Hanu Solovi stále neskončilo. Před časem se režisér Ron Howard na svém Twitteru sice rozloučil s Paulem Bettanym a Emilií Clarke, vzápětí však hned přivítal zpátky Thandie Newton, která si odskočila z natáčení seriálového Westworldu, aby s Howardem natočila několik nových scén, jež jsou potřeba pro upravenou verzi filmu, kterou má režisér za úkol připravit po tom, co byli vyhozeni předchozí režiséři, Phil Lord a Christopher Miller.

Podobně jako u většiny herců není tak docela jasné, koho by měla Newton hrát. Mezi fanoušky se drží popularity dvě teorie (pokud se tedy nejedná o úplně novou postavu, vymyšlenou pro film). Buď by to mohla být Rae Sloane, admirálka Impéria, která vystupuje v románové trilogii Aftermath, zasazené mezi Epizody VI a VII. Druhou variantou by podle zkušených fanboyů mohla být Ciena Ree, pilotka TIE Fighteru. Tahle postava sice neodpovídá věkem, protože během událostí Epizody VI jí má být kolem dvaceti, ale kdo ví, jak si pro sebe filmaři existující postavy upraví, pokud se některou z nich rozhodnou využít.

Fotku Thandie spolu s režisérem najdete dole v galerii, kde se nacházejí i další fotky z Howardova Twitteru. Třeba k té na titulce připsal, že natáčí scénu o „zoufalých a nebezpečných časech v Galaxii“. A fotka z dolů? Podle odhadu fandů by mohla poukazovat na Kessel Run, tedy slavnou pašeráckou cestu, která se používá k tajné přepravě koření. Han Solo je proslulý tím, že drží rekord v nejrychlejším průletu cesty.

V hlavních rolích hrají Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo a Warwick Davis. Postupně režírovali Phil Lord a Chris Miller a následně Ron Howard. Scénář napsali Lawrence a Jon Kasdanovi. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 24. 5. 2018.

Zdroj: Ron Howard

Galerie: 9

Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu Han Solo: Zoufalé časy a herci na nejnovějších fotkách | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest