Solo: Ústřední motiv složí John Williams

Solo: Ústřední motiv složí John Williams | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Objevila se nová fotka. A ukáže se Boba Fett?

Hudbu ke snímku Solo: A Star Wars Story složí John Powell, který se proslavil doprovody ke snímkům jako jsou Jak vycvičit draka nebo série s Jasonem Bourneem. Do Hvězdných válek má vnést vlastní styl, ale zároveň zachovat ducha, ve kterém se hudba ke sci-fi sérii vždy nesla. K tomu dopomůže také příspěvek Johna Williamse, skladatelské legendy, která má na svědomí všech osm hlavních dílů série (předchozí spin-off, Rogue One, složil Michael Giacchino, velký Williamsův obdivovatel). Williams čerstvě odhalil, že k filmu složí jeho ústřední motiv, zatímco Powell se postará o zbytek.

Co dalšího se kolem snímku šustlo? Režisér Ron Howard odhalil na Twitteru novou fotku, kterou můžete vidět dole v galerii. A na základě jedné starší fotky, kterou Howard sdílel, začínají fanoušci spekulovat o tom, jestli se náhodou ve snímku neobjeví Boba Fett. Výřez najdete taktéž dole v galerii. Dejte v komentářích vědět, co si o přiblížené fotografii myslíte vy.

V hlavních rolích hrají Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo a Warwick Davis. Postupně režírovali Phil Lord a Chris Miller a následně Ron Howard. Scénář napsali Lawrence a Jon Kasdanovi. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 24. 5. 2018.

Zdroje: Variety, Ron Howard

Galerie: 4

Solo: Ústřední motiv složí John Williams | Fandíme filmu Solo: Ústřední motiv složí John Williams | Fandíme filmu Solo: Ústřední motiv složí John Williams | Fandíme filmu Solo: Ústřední motiv složí John Williams | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest