Creed 2: Syn Ivana Draga obsazen

Creed 2: Syn Ivana Draga obsazen | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit další 2 obrázky
Profesionální boxer dá za vyučenou Michaelu B. Jordanovi.

Od loňského léta se šuškalo o tom, že se v chystaném snímku Creed 2 utká hlavní hrdina Adonis Creed (Michael B. Jordan) se svěřencem, nebo snad dokonce synem, Ivana Draga (Dolph Lundgren), muže, který mu zabil v ringu otce. Teď je to definitivně potvrzené.

Ve filmu se skutečně objeví mladý Drago a rovnou víme, kdo si jej zahraje. Roli dostal profesionální rumunský boxer a model Florian Munteanu, který má na svém IMDb profilu jen jednu jedinou roli v krátkém filmu. Uvidíme, jestli ve filmu bude sloužit jen jako mlátička v ringu a o emoce se postarají Jordan, Lundgren a Sylvester Stallone nebo se po mladém sportovci bude požadovat také nějaký herecký výkon.

Dvojka by měla nadále sledovat Creedův život v ringu i mimo něj. Hrdina by se měl poprat s nově nabytou proslulostí, čekají ho rodinné trable a další usilování o sportovní úspěchy. Dále hrají Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren a Florian Munteanu. Režíruje Steven Caple Jr., na scénáři se podíleli Stallone a Cheo Hodari Coker. Datum premiéry je stanovené na 21.11. 2018.

Zdroje: Jack and Jill casting, Tracking Board

Creed

25.11.2015 | USA
Drama, Sportovní
Info o filmu

Galerie: 3

Creed 2: Syn Ivana Draga obsazen | Fandíme filmu Creed 2: Syn Ivana Draga obsazen | Fandíme filmu Creed 2: Syn Ivana Draga obsazen | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest