Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena

Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dojde na jeden z největších soubojů ve filmovém ringu?

Jak jsme již dříve informovali, chystá se pokračování filmu Creed režiséra Ryana Cooglera, který zazářil před dvěma lety a Sylvesteru Stalloneovi vynesl Zlatý glóbus za vedlejší roli a dokonce nominaci na Oscara. Právě Stallone napsal ke druhému dílu scénář, který je nyní již hotový, s čímž se Sly pochlubil na svém oficiálním instagramovém účtu, kde zveřejnil jednu ze stránek (viz. galerie). Zatím však nevíme, zda se použije kompletně jeho scénář, nebo bude ještě někým přepisován. První díl napsal režisér Ryan Coogler společně s Aaronem Covingtonem.

Začalo se taky spekulovat o tom, že zápletka druhého dílu by se mohla točit kolem souboje mladého Adonise Creeda s rusem Ivanem Dragem, případně s nějakým jeho potomkem. Drago v exhibičním zápase zabil Apolla Creeda, otce Adonise a dobrého přítele Rockyho. Se zveřejněnou fotkou od Stalloneho je nyní potvrzené, že min. v jeho scénáři bude zápletka kolem Draga, případně jeho potomků, hrát svoji roli. K fotce byl připojen hashtag #drago a ve změti písma můžeme na stránce zahlédnout slova „with Drago“. Objevili se také různé nepodložené informace, kdo by si mohl případného potomka Ivana Draga zahrát. Hodně je zmiňováno jméno Alexandera Ludwiga (na fotce v galerii), kterého můžete znát ze seriálu Vikingové.

Zatím není jasné, zda na režisérskou stoličku usedne znovu Ryan Coogler. Původně měl druhý díl přijít do kin letos v listopadu, ovšem to se neshodovalo s programem Cooglera, který se nyní věnuje režii marvelovského Black Panthera. Jaký je váš názor na návrat legendárního Rusa? A koho byste rádi viděli v roli jeho potomka?

Zdroje: Sylvester Stallone

Creed

25.11.2015 | USA
Drama, Sportovní
Info o filmu

Galerie: 7

Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu Creed 2: Scénář dokončen, zápletka s Dragem potvrzena | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest