Margot Robbie: Kdy znovu uvidíme Harley Quinn

Margot Robbie: Kdy znovu uvidíme Harley Quinn | Fandíme filmu
A ve kterém snímku to bude?

Margot Robbie propaguje netradiční životopisný snímek Já, Tonya, který je podle dostupných svědectví vynikající, u nás si však na jeho oficiální uvedení budeme muset počkat až do února. Což je na druhou stranu pořád lepší, než některé jiné očekávané oscarové hity, které u nás nebudou uvedeny vůbec (nebo je přinejmenším zatím žádný distributor nekoupil). Při propagaci životopisu přišla nicméně řeč také na Harley Quinn. Kdy Margot v roli populární komiksové postavy znovu uvidíme? Herečka odpověděla:

„Myslím, že jsme vlastně docela blízko. Všichni, včetně mě, pracují tvrdě na tom, aby se Harley vrátila na plátna. Myslím, že to bude docela brzy. Je na ní pořád co objevovat. Nemůžu se dočkat. Doufám, že to vyjde už příští rok, ale s většími filmy to trvá déle, než se dají do kupy.“

Postavu Harley bychom mohli v budoucnosti vidět v celé řadě projektů, tak o kterém vlastně Robbie právě teď mluví? Zřejmě o Suicide Squad 2. Snímek se měl původně natáčet už příští rok v březnu, avšak Will Smith bude vytížený jiným projektem, a tak to vypadá, že se nakonec začne točit v říjnu 2018. V roce 2019 bychom se tak snímku mohli definitivně dočkat.

Zdroje: Omega Underground, Collider

Galerie: 1

Margot Robbie: Kdy znovu uvidíme Harley Quinn | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest