Pacific Rim: Povstání: Ochutnávka traileru, nové fotky

Pacific Rim: Povstání: Ochutnávka traileru, nové fotky | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
A nejnovější podrobnosti o ději a postavách.

Už zítra (nebo v noci na sobotu) uvidíme první trailer na Pacific Rim: Uprising. Zatím je tu prvních pár sekund, které najdete na konci článku. Úplně dole pak na vás čeká galerie s novými fotkami. Společně s fotkami se také dozvídáme něco nového o postavách a zápletce. Jake Pentecost (John Boyega) se nepohodl se svým otcem (postava Idrise Elby z prvního filmu), který před ním upřednostňoval jeho sestru Mako Mori (Rinko Kikuchi). Ta teď vede odboj proti Kaiju. Když přijde nová ofenzivní vlna, dá Mako Jakeovi poslední šanci, aby se vzdal života překupníka z černého trhu a naplnil svůj potenciál. Společně s kamarádem Lambertem (Scott Eastwood) se nakonec postaví do kokpitu nového Jaegera, Gipsyho Avengera.

Co se vlastně děje? Kaiju jsou daleko chytřejší, než si lidé mysleli. Monstra v prvním filmu, to byl jen test – snaha zjistit, kolik naše planeta vydrží. Trhlina v Pacifiku je sice zavřená, ale to není jediná cesta k nám. Plány Kaiju jsou daleko specifičtější a je na týmu pod vedením Jakea, aby se je pokusili překazit.

Celosvětový konflikt mezi mimozemskými monstry a člověkem řízenými superstroji, vytvořenými k ničení příšer, byl jen předehrou k totálnímu útoku na lidstvo v Pacific Rim: Povstání. John Boyega (Star Wars: Síla se probouzí) hraje hlavní roli vzdorovitého Jake Pentecosta, kdysi nadějného pilota Jaegera, syna muže, který obětoval svůj život, aby lidstvu zajistil vítězství proti příšerám Kaiju. Jake nedokončil svůj trénink a zapletl se s kriminálním podsvětím. Když se ale velkoměsty řítí ještě nezastavitelnější hrozba, která chce srazit svět na kolena, dostane poslední šanci, aby dostál odkazu svého otce, společně se svojí sestrou Mako Mori (Rinko Kikuchi), která vede odvážnou novou generaci pilotů, kteří vyrostli ve stínu války. Společně chtějí sjednat spravedlnost pro všechny padlé a jejich jedinou šancí je spojit síly, v celosvětovém povstání proti ničivým silám. K Jakeovi se přidává nadaný konkurenční pilot Lambert (Scott Eastwood) a patnáctiletá hackerka Jaegerů Amara (Cailee Spaeny), zatímco se hrdinové z Pacific Rim Defense Corps stávají jedinou rodinou, která mu ještě zbyla. Společně povstanou jako nejsilnější obranná síla, která kdy kráčela po Zemi a nastolí směr k velkolepému dobrodružství masivních rozměrů.

Dále hrají Adria Arjona, Tian Jing, Charlie Day či Burn Gorman, režíruje Steven S. DeKnight, který společně s T.S. Nowlinem, Kirou Snyder a Emily Carmichael napsal scénář. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 5. 4. 2018.

Zdroj: EW

Pacific Rim: Povstání

23.03.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 4

Pacific Rim: Povstání: Ochutnávka traileru, nové fotky | Fandíme filmu Pacific Rim: Povstání: Ochutnávka traileru, nové fotky | Fandíme filmu Pacific Rim: Povstání: Ochutnávka traileru, nové fotky | Fandíme filmu Pacific Rim: Povstání: Ochutnávka traileru, nové fotky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest