Pacific Rim: Uprising - Připravme se na inteligentnější monstra

Pacific Rim: Uprising - Připravme se na inteligentnější monstra | Fandíme filmu
John Boyega slibuje, že pokračování bude opravdu velká zábava.

Americká premiéra Pacific Rim: Uprising se o měsíc opozdí a zatím nevíme, jestli se přesunutí těžkotonážních robotů a monster na jiné datum dotkne i českých a slovenských kin. Něco nového ale přeci jen víme.

John Boyega není zrovna typ člověka, který by byl tajemný jako hrad v Karpatech, pokud jde o sdílení detailů ke Star Wars nebo právě k pokračování Pacific Rim a často čtenářům nějakou tu novinku poskytne.

Nejnověji prozradil, že Jaegeři budou o dost rychlejší a Kaiju inteligentnější než minule. Dále pokračoval: „První film končil smrtí maršála Pentecosta a na kahánku měl i Raleigh Becket. Thrlina se v Tichém oceánu sice zavřela, ale zákeřný nepřítel je bohužel natolik inteligentní, že přišel na jiné způsoby, jak se dostat zpátky do našeho světa". 

Boyega hraje ve snímku Jakea Pentecosta, který se jako marnotratný syn svého otce musí vrátit zpátky do organizace Pan Pacific Defense (PPDC) a pokusit se bojovat proti Kaiju, avšak jinak než tomu bylo posledně. I přes fakt, že za Pacific Rim: Uprising stojí režisér Steven S. DeKnight, tak stále je z něj cítit vliv Guillerma del Tora.

Pacific Rim: Uprising se odehrává deset let po uzavření trhliny v Tichém oceánu, kudy pronikly monstra Kaiju. Svět je ale stále ve střehu, program Jaeger se vyvinul v nejsilnější celosvětovou obrannou sílu v dějinách lidstva. Organizace Pan Pacific Defense teď vyzývá ty nejlepší, aby se přihlásili a stali se tak novou generací hrdinů. Když se vrátí hrozba, lidstvo na ni bude připraveno. 

Zdroj: IGN

Pacific Rim: Povstání

23.03.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest