Tomb Raider: Jak se z Alicii Vikander stala Lara Croft

Tomb Raider: Jak se z Alicii Vikander stala Lara Croft | Fandíme filmu
Přehrajte si nové video, které odhaluje fyzickou přípravu herečky na hlavní roli a pohled do zákulisí.

První trailer na Tomb Raidera je za námi, rychle odsýpá a ve sledu záběrů můžeme opravdu říct, že filmový reboot si bere značnou inspiraci z herního restartu z roku 2013. Některé okamžiky ze hry jsou fakt jako přes kopírák (viz zrezlé letadlo ve vodopádu), avšak s tím nemám sebemenší problém a určitě další ukázky ukážou těch známějších momentů víc. Nicméně Alicia Vikander se bude muset pořádně snažit, aby byl přerod z křehké dívenky v neohroženou hrdinku uvěřitelný, ale to se ukáže až v kině. Za mě zatím palec nahoru. 

Když herečka získala roli, tak rozhodně neměla vyhráno. Čekal na ni náročný fyzický trénink, jenž odhaluje featurette a pro převtělení do jedné z nejslavnější ikony videoherní scény to chtělo obětovat trochu toho potu a slz. Respekt si zasloužila i od svých kolegů Daniela Wu a Waltona Gogginse, takže snad celá ta námaha za něco stála. 

Sedm let poté, co zmizel lord Richard Croft (Dominic West), odmítla jednadvacetiletá Lara (Alicia Vikander) převzít pozici dědice globálního obchodního impéria a místo toho pracuje jako kurýr v Londýně a k tomu navštěvuje vysokou školu. Nakonec se nechá zlákat pokušením zjistit pravdu o zmizení svého otce a proto se vydá na jeho poslední známou polohu, kterou je ostrov poblíž Japonska. Její dobrodružná cesta se však změní v boj o život, protože na ostrově musí využít proti přesile nepřátel nejen svou bystrou mysl a silného ducha, ale musí se také naučit, kde jsou její hranice, když cestuje do neznáma. Jestli přežije tohle riskantní dobrodružství, zaslouží se nazývat "vykradačem hrobek". Dále hrají Walton Goggins nebo Daniel Wu. Režíruje Roar Uthaug. Datum české premiéry je stanovené na 15. 3. 2018, datum slovenské premiéry na 22. 3. 2018.

Tomb Raider

16.03.2018 | USA
Akční, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest