The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení

The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Budou lidé a predátoři táhnout za jeden provaz?

Jak potvrdil přímo režisér Shane Black, natáčení nového The Predatora bude trvat už jen asi týden. Fotografové tak mají dost možná poslední šanci pořídit nějaké fotky z natáčení. Dole v galerii najdete několik fotek lidských vojáků, na kterých není nic moc neobvyklého. Zdaleka nejzajímavější je však fotka níže. Na té jsou vidět hned dva predátoři, kteří se vezou na palubě lidského obrněného vozidla. Jedná se o fotku mezi záběry, kdy herci jen tak odpočívají, takže snímek nemusí nic znamenat. Nicméně dobře informovaný fanouškovský server AvP Galaxy uvádí, že část predátorů bude společně s lidmi bojovat proti jiné frakci svých soukmenovců. Není přitom úplně zřejmě, jestli má AvP Galaxy v tomhle případě nějakou interní informaci anebo se jedná ze strany serveru pouze o spekulaci. Co je však nejdůležitější, predátoři v maskáčových kalhotách? To působí prostě divně, co říkáte?  

Nový Predátor by neměl sérii restartovat, ale nějakým způsobem má navázat na dosavadní filmy a mytologii. V hlavních rolích se mají objevit Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes a Olivia Munn. Vedle Freda Dekkera scénář psal také Shane Black, který by měl také režírovat. Datum premiéry je stanoveno na 3.8. 2018. Podrobnější informace o ději najdete ve starším článku.

The Predator

03.08.2018 | USA
Akční, Dobrodružný, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení | Fandíme filmu The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení | Fandíme filmu The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení | Fandíme filmu The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení | Fandíme filmu The Predator: První fotka mimozemšťana z natáčení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest