The Predator: Postaví se mu James Franco?

The Predator: Postaví se mu James Franco? | Fandíme filmu
The Predator hledá představitele hlavní role. A kdy se bude natáčet?

Natáčení snímku The Predator se blíží. Původně se mělo točit už v září, nakonec se ale štáb vypraví do kanadského Vancouveru v říjnu. S blížící se první klapkou se také začíná mluvit o castingu.

Manažerské agentura CAA by podle zákulisních klepů ráda do filmu protlačila svého klienta Jamese Franca. Ten možná není typickým představitelem akčních hrdinů, nicméně do boje se podíval třeba ve třetím Spider-Manovi a v dnešní době posilovna udělá se zdánlivě ne-akčními herci divy. Vzpomeňte třeba na Johna Krasinskiho v Bayových 13 hodinách nebo na Adriena Brodyho, který si od oscarových dramat odskočil do posilovny shodou okolností kvůli roli ve snímku Predátoři.

Nějak zásadní vliv asi agentura na celý proces mít nebude, na druhou stranu může režisér sáhnout po netradiční volbě, když mu ji někdo bude zajímavě prezentovat. Zvlášť když se šušká, že Black postupně usiloval o Bena Afflecka, Bradleyho Coopera, Christiana Balea a Toma Hardyho, přičemž minimálně první dva jmenovaní měli roli odmítnout. Z výčtu jmen (pokud mu můžeme věřit) je každopádně patrné, že Black chce v první řadě dobrého herce a ne nutně nějakého akční bouchače.

Dozvěděli jsme se také, že vedoucím výpravy filmu bude Martin Whist. Ten se staral o vizuální podobu u Cloverfieldu, Super 8, Chaty v horách nebo nového RoboCopa. V minulosti spolupracoval také s lidmi z Legacy Effects, což je firma, kterou založili dřívější spolupracovníci Stana Winstona po šéfově smrti. Připomínáme, že Winstonův tým byl zodpovědný za podobu původního Predátora.  

Nový Predátor by neměl sérii restartovat, ale nějakým způsobem má navázat na dosavadní filmy a mytologii. Vedle Freda Dekkera scénář psal také Shane Black, který by měl také režírovat. Datum premiéry je stanoveno na 2.3. 2018.

Zdroje: DGC, Creative BC, Meet The Movie Press

The Predator

03.08.2018 | USA
Akční, Dobrodružný, Horor
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest