Auta 3 nás v nových ukázkách zahrnují legrací

Auta 3 nás v nových ukázkách zahrnují legrací | Fandíme filmu
Vážný tón je zčásti pryč. Pixar se vrací do vyjetých kolejí.

Někdo si řekl, že líčení Aut 3 ve vážném světle v trailerech už bylo dost, takže pětice ukázek už frčí na podstatně veselejší vlně a ten úsměv na tváři se jim vyloudit daří. Nejnovější upoutávka v čele playlistu je navíc dost energická, takže nemá možnost jet na půl plynu. Mezinárodní se zase spoléhá na hudební podkres v country stylu, ale s tou japonštinou to dohromady působí docela divně. Ostatně, můžete posoudit sami:

ová generace závodníků Bleska McQueena zaskočí natolik, že je znenadání vyřazený ze svého milovaného sportu. Aby se dostal zpátky do hry, bude potřebovat pomoc horlivé mladé závodní techničky Cruz Ramirez s jejím plánem k vítězství, stejně jako inspiraci od zesnulého Hudsona Horneta a několik nečekaných zákrutů osudu. Dokázat, že ještě nemá číslo 95 to nejlepší za sebou bude, pro šampiona se srdcem na pravém místě ta největší zkouška, až se představí na největším okruhu závodů Zlatého pístu.

Vedle Owena Wilsona v roli Bleska se vrací Larry the Cable Guy jako Burák, Bonnie Hunt jako Sally a Cheech Marin jako Ramon. Režíruje Brian Fee. Režisér prvních dvou filmů, John Lasseter, bude tentokrát pouze výkonným producentem. Datum české premiéry je stanoveno na 15.6. 2017.

Auta 3

23.05.2017 | USA
Komedie, Dobrodružný, Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest