Vetřelec: Covenant: Necenzurovaný trailer má krev a nadávky

Vetřelec: Covenant: Necenzurovaný trailer má krev a nadávky | Fandíme filmu
Alien: Covenant přináší novou verzi posledního traileru, tentokrát bez jakéhokoliv schovávání.

Jen krátce po "slušňáckém" traileru na Vetřelce: Covenant dorazila i jeho necenzurovaná verze. Protože víte jak to je. Ukázku na temný příběh plný znepokojivých monster, strašení a vůbec mrazivou vizi budoucnosti, to dětem klidně pusťte. Ale běda vám, pokud byste s vážnými problémy a ohrožením života spojili také patřičné množství krve a nadávek! To by přece mohlo děcka poškodit. Vysvětlovat jim, že špatné situace mají špatné následky? To chraň bůh.

Ale dost hejtování zvrácených ratingových pravidel a jdeme na samotný trailer. Ten se prakticky neliší od předchozí verze, skutečně je v něm navíc pár nadávek a záběry jsou trochu otevřenější. Uděláte si tak o chlup věrnější obrázek o tom, jaký film nakonec bude. Jinak čistě z hlediska vizuálního vyprávění pořád vypadá snímek famózně. Cizí futuristický svět, který navštíví lidská posádka, je osázený drobnými detaily, které světu dodávají hmatatelnější texturu. Situace je hutná jak koupel ve vaně s medem a jakmile se začne lámat chleba, je patrné, že půjde opravdu do tuhého. Díky tvůrcům za to, že podrobnosti zatím tají. Takže nejočekávanější sci-fi roku? Horor roku? Za mě prozatím ano. Jak nový Vetřelec působí na vás?

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 18.5. 2017.

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest