Vetřelec: Covenant: Pohyblivý plakát a nové fotky

Vetřelec: Covenant: Pohyblivý plakát a nové fotky | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Michael Fassbender, Katherin Waterston a vetřelecké vejce na nejnovějších snímcích.

První trailer na příštího Vetřelce očekáváme zítra brzy nad ránem. Zatím pro vás máme pohyblivý plakát s vetřelčím vejcem, fotku s androidem Walterem (Michael Fassbender) a nové foto s Daniels, kterou hraje Katherine Waterston. Společně s fotkou se dozvídáme, že na rozdíl od Ellen Ripley Daniels už od počátku svým způsobem bojuje o přežití. Není kapitánem lodi, ale je to přirozený vůdce, a tak se v okamžiku krize přirozeně staví do čela. A teď už slíbený pohyblivý plakát s vetřeleckým vejcem:

Alien: Covenant je druhou kapitolou v prequelové trilogii k Vetřelci, která začala v Prometheovi a pojí se přímo na Scottovo klíčové dílo žánru sci-fi z roku 1979. Na cestě ke vzdálené planetě na konci galaxie objeví posádka kolonizační lodi Covenant něco, o čem si myslí, že je nezmapovaný ráj. Ve skutečnosti jde však o temný, nebezpečný svět, jehož jediným obyvatelem je syntetický David (Michael Fassbender), přeživší zatracené expedice Prometheus. V hlavní roli Katherine Waterston, dále hrají Danny McBride, Demián Bichir, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Camern Ejogo, Callie Hernandez, Billy Crudup a Alexander England. Režíruje Ridley Scott, na scénáři se podíleli Michael Green, Jack Paglen a John Logan. Datum české premiéry je naplánováno na 4.8. 2017.

Zdroje: Oficiální Facebook, Empire

Vetřelec: Covenant

19.05.2017 | USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland
Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 2

Vetřelec: Covenant: Pohyblivý plakát a nové fotky | Fandíme filmu Vetřelec: Covenant: Pohyblivý plakát a nové fotky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest