The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru

The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Zabij nebo budeš zabit. Spolu s novým trailerem se objevil také nový plakát.

James Gunn letos uvede do kin rovnou dva filmy. Strážce galaxie 2 není třeba představovat, vedle nich ale napsal ještě scénář k vyvražďovacímu hororu/thrilleru The Belko Experiment. V něm jsou úředníci v kancelářské budově v Kolumbii nuceni vraždit jeden druhého, pokud chtějí přežít. Nově zveřejněný trailer upřesňuje okolnosti, za kterých k vraždění dojde. Pokud zaměstnanci firmy sami nezavraždí 30 svých kolegů, zabijí tajemní věznitelé lidí 60. Uvidíme, zda se filmu pořádně daří pracovat s psychologií postav a sociálním aspektem celé situace (šéfové vs. podřízení, přežití populárních apod.) nebo půjde jen o bezduchá jatka. Česká ani slovenská premiéra zatím stále nebyly ohlášeny, ale u podobného snímku můžeme očekávat, že na VOD dorazí poměrně brzy.

Děj filmu je zasazený do Kolumbie. Nejdřív to vypadá jako obyčejný den, když skupina amerických zaměstnanců neziskové organizace přichází ráno do moderní kancelářské budovy. Místní zaměstnanec Mike (John Gallagher Jr.) si všimne, že kolumbijští kolegové nepřišli do práce, a že do nedalekého velkého hangáru vcházejí sekuriťáci, které nikdy předtím neviděl. Chvíli na to ledový hlas z reproduktorů budovy oznámí, že zaměstnanci musí zabít určitý počet kolegů. Když to neudělají, budou sami zabiti. Zatímco se šéf (Tony Goldwyn) snaží všechny uklidnit, Mikeovi pomalu dochází, že se děje něco strašlivého. Jakmile se na všech oknech a dveřích zaklapnou kovové rolety, je okamžitě jasné, že přátelé a kolegové se stali nepřáteli v krvavém a brutálním boji na život a na smrt.

Dále hrají David Dastmalchian, Michael Rooker nebo Sean Gunn. Scénář filmu napsal James Gunn, režíruje Greg McLean. V USA bude film uvedený 17.3. příští rok, u nás prozatím ohlášen nebyl.

The Belko Experiment

17.03.2016 | USA, Kolumbie
Akční, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 7

The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu The Belko Experiment: Vražedná hra v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest