Pokemon: Detective Pikachu má režiséra

Pokemon: Detective Pikachu má režiséra | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Režisér animáků a rodinných dobrodružství si chytil Pikachu.

Když v létě vrcholila mánie Pokémon Go (hraje dneska ještě někdo?), studio Legendary koupilo práva na filmovou verzi úspěšné (převážně) videoherní značky. Scénář dostali Alex Hirsch a Nicole Perlman a dozvěděli jsme se, že se film bude inspirovat hrou Great Detective Pikachu, ve kterém populární žluťásek vyšetřuje případy. Nově bylo odhaleno, že režisérem filmu je Rob Letterman. Což vlastně není vůbec špatná volba.

Vždycky točil rodinnou zábavu, několikrát se mu to dokonce povedlo docela slušně. Začínal na animácích, což Pokémoni vlastně jsou. Divákům postupně nabídl Příběh žraloka a Monstra vs. Vetřelci. Pak přišly slaboučké Gulliverovy cesty a teprve loni si režisér spravil reputaci podstatně lepší Husí kůží. Tam velice dobře fungoval dobrodružný element a spoustu různých potvůrek Letterman zapojil taky, tak snad mu to problémy nebude dělat ani v Pokémonech. Letterman by měl chystat několik dalších projektů včetně Dungeons and Dragons, tak uvidíme, co nakonec dostane přednost. Nic bližšího zatím o Detektivovi Pikachu nevíme.

Zdroj: Deadline

Galerie: 4

Pokemon: Detective Pikachu má režiséra | Fandíme filmu Pokemon: Detective Pikachu má režiséra | Fandíme filmu Pokemon: Detective Pikachu má režiséra | Fandíme filmu Pokemon: Detective Pikachu má režiséra | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest