Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry

Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
K tomu délka a zajímavá zpráva o tom, že část filmu vůbec nebude v Angličtině.

Dnes byl zveřejněn nový trailer na Assassin’s Creed, dlouho očekávanou adaptaci populární videohry, která by konečně mohla zlomit kletbu, jež se herních filmů drží jak lejno na botě. Film rozhodně divákům nejde nijak naproti, což zvyšuje šance, že nám nabídne neotřelý zážitek, ale také je možné, že pro publikum bude docela oříšek snímek skousnout. Už dříve bylo odhaleno, že větší část filmu se bude odehrávat v přítomnosti, zatímco většina diváků je zvědavá především na historické pasáže děje. A nedávno bylo odhaleno také to, že část filmu (pravděpodobně celá historická část) je pro větší autenticitu namluvená ve španělštině. Což může být dost jedno publiku, které na film kouká s titulky, ale v anglicky mluvících zemích nebo tam, kde se hojně využívá dabing, může být pro mainstreamové publikum Španělština a čtení titulků nepříjemným překvapením. Celý snímek má mít 140 minut a tady už je slíbený nový trailer:

Prostřednictvím revoluční technologie, jež odemyká genetické vzpomínky, začne Callum Lynch prožívat dobrodružství svého předka Aguilara v 15. století ve Španělsku. Callum se dozví, že je potomkem členů tajného společenství vrahů, od kterých zdědil neuvěřitelné znalosti a dovednosti, které mu v současnosti pomohou v boji proti řádu Templářů.

Snímek ze světa populární videoherní série Assassin's Creed natočil Justin Kurzel, scénař napsali Bill Collage, Adam Cooper a Michael Lesslie. V hlavních rolích hrají Michael Fassbender, Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael Kenneth Williams, Brendan Gleeson nebo Jeremy Irons. Datum české premiéry je stanoveno na 29.12. 2016.

Zdroje: Games Radar

Assassin’s Creed

21.12.2016 | USA, Velká Británie, Francie, Hong Kong, Malta, Tchaj-wan
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 6

Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu Assassin's Creed: Nový trailer na adaptaci populární videohry | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest