Jak šel čas se sérií Underworld

Jak šel čas se sérií Underworld | Fandíme filmu
Underworld nás před třinácti lety uvrhnul do dlouhotrvajícího střetu upírů a vlkodlaků, kdy jsme zároveň poprvé potkali překrásnou upírku Selene.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Válka mezi upíry a vlkodlaky pokračuje již pár století. Při obraně před těmito zvířecími stvořeními slouží také Lucian a skupina Lycanů, kteří dokáží na rozdíl od svých vrstevníků ovládnout přeměnu ve vlkodlaka a zpět. Při pokusu odstranit Luciana mocným upírem Viktorem dochází ke vzpouře, ale oheň jejich vzájemné nenávisti ještě posílí bolestivá ztráta osoby, kterou oba dva milovali.

Režii převzal po Wisemanovi Patrick Tatopoulos. Pro tvůrce příšer, který se podílel na mnoha hororových filmech, včetně této série, se jednalo o celovečerní debut. Stejně jako za kamerou, došlo ke změně i před ní. Kate Beckinsale se odmítla v pokračování objevit, takže hlavní ženské role se ujala Rhona Mitra. Tvůrci se tedy rozhodli odvyprávět příběh ve formě prequelu. Žádné překvapení nás nečekalo, protože film vlastně neukázal nic, co bychom už dříve neviděli ve flashbacích, ale jinak byl výlet do středověku vlastně docela fajn.

« Předchozí kapitola
Další kapitola »

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest