Avengers: Proč čtyřka mění název, konec jedné éry

Avengers: Proč čtyřka mění název, konec jedné éry | Fandíme filmu
Další hrdinové potvrzují svou účast.

Bratři Russoovi už jsou v Atlantě, kde chystají natáčení Avengers: Infinity War, které má vypuknout závěrem roku. Režiséři také novinářům aktuálně odpověděli na několik otázek. Proč se například mění název čtvrtých Avengers? Podle Russoů má být film hodně jiný a osobitý. Avengers 3 a 4 rozhodně budou sdílet postavy a dokonce i některé dějové linky, nicméně „trojka“ je jednoznačně Avengers: Infinity War, zatímco „čtyřka“ je něco jiného. A prý bude ještě nějakou dobu trvat, než bude odhaleno, co přesně jsou čtvrtí Avengers zač.

Oba filmy budou přirozeným koncem a zároveň i novým začátkem filmového světa Marvelu, tak jak jej známe. Jde o vyvrcholení všeho, co se stalo od prvního Iron Mana, konec pro určité části Marvel Universe, ale zároveň také o začátek věcí dalších. Pokud jde o výběr postav, na které se filmy budou soustředit, filmaři připouštějí, že tu a tam sáhli po svých oblíbencích, ale hlavně budou v popředí ti hrdinové, které tomu okolnosti přirozeně předurčují. Samozřejmě se snaží dát co nejvíc prostoru co nejvíc postavám, ale dobrý příběh je na prvním místě a tomu se postavy musí podřídit.

A jaké postavy to vlastně budou? Tak nějak víme, že by se v chystaných pokračováních Avengers měli objevit úplně všichni dosavadní hrdinové Marvelu, ale na oficiální potvrzení stále čekáme. Nedávno režiséři naznačili, že můžeme nejspíš počítat s Captain Marvel, teď se pro změnu ozval Vin Diesel (představitel Groota), který potvrdil, že Strážci Galaxie budou součástí Avengers: Infinity War. Dosud nebylo zřejmé, ve kterém z filmů se strážci nakonec objeví, avšak zdá se tedy, že bychom je tedy měli vidět už ve třetích Avengers.

S tím jak se produkce Avengers: Infinity War blíží, bude dozajista podobných zpráv je přibývat!

Zdroje: Cinema Blend, IGN, Vin Diesel

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest